دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹

به مناسبت هفته خوابگاه ها و توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی:

برنامه ترویج مهارت زندگی سالم در بین ساکنان خوابگاه دانشجویی برگزار شد

اداره سلامت روان در خوابگاه های دانشجویی زنجان

برنامه ای با عنوان «سلامت روان جوانان و نوجوانان: جهان درحال تغییر» به مناسبت هفته خوابگاه ها توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان این برنامه از ۲۱/۳۰ آغاز و تا ۲۴ شب شنبه ۲۱ اردیبهشت ادامه داشت. برگزاری این برنامه در کلیه خوابگاه های دانشجویی پسران و دختران دانشگاه علوم پزشکی زنجان و با حضور کلیه روانشناسان و همتایاران اداره مشاوره سلامت روان دانشجویی انجام شد. هدف از این برنامه ترویج مهارت زندگی سالم در بین جوانان است.

روز اول هفته خوابگاه ها به نام ترویج مهارت زندگی سالم در بین دانشجویان نام‌گذاری شده است و با توجه به اینکه دانشجویان مشغول تحصیل هستند و ممکن است مهارت‌های زندگی را آن‌چنان کسب نکرده باشند، نیازمند کسب مهارت‌ها هستند؛ به همین منظور مشاورانی در دانشکده‌ها مستقر شده اند و علاوه بر اینکه در حدود هشت مشاور به طور مستقیم با دانشجویان در ارتباط هستند، از همتایاران (دانشجویان سال آخر روان‌شناسی) که در خوابگاه‌ها مستقر می‌شوند نیز استفاده می‌شود تا دانشجویان بتوانند با مهارت‌های زندگی آشنا شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.