دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳

برگزاری کارگاه های آموزشی آشنایی با مقررات انضباطی دانشجویان ورودی بهمن ۹۷ در علوم پزشکی بیرجند

بیرجند/کارگاه انضباطی

شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه، کارگاه های آموزشی آشنایی با آیین‌نامه و شیوه نامه انضباطی را ویژه دانشجویان ورودی بهمن ماه سال تحصیلی ۹۷-۹۸ برگزار کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، کارشناس شورای انضباطی دانشگاه در این خصوص گفت: این کارگاه ها در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور شناخت بهتر و دقیق تر دانشجویان با قوانین و مقررات انضباطی برگزار شد.
مهدی نخعی با اشاره به حضور دکتر جوادی معاون فرهنگی دانشجویی و رئیس شورای انضباطی بدونی دانشگاه در کارگاه ها و اظهار اینکه دکتر سجاد پندش عضو هیئت علمی دانشگاه مدرس این کارگاه ها بود افزود: این کارگاه ها در قالب سه گروه به تفکیک برای دانشجویان رشته های پزشکی و دندانپزشکی، اتاق عمل و فوریت های پزشکی برگزار شد

وی با بیان اینکه کاهش سطح تخلفات در زمان تحصیل دانشجویان از دیگر اهداف برگزاری کارگاه بود خاطرنشان کرد: این کارگاه ها برای دانشجویان ورودی مهرماه در قالب ۵ گروه قبلا برگزار شده است.

ویژه دانشجویان پزشکی ورودی مهر ماه ۹۷روزچهارشنبه ۲۲اسفند ماه از ساعت۱۰ تا ۱۲با حضور مجموعاً ۶۱دانشجو دردانشکده پزشکی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.