سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

معاونان وزیر بهداشت در حال پیوستن به پویش ملی بهار همدلی/پویش ملی بهار همدلی نماد اتحاد دانشگاهیان وزارت بهداشت

پویش ملی بهار همدلی

پس از حضور پررنگ و پرشور دانشگاه‌ها و دانشکده‌هایی علوم پزشکی در پویش ملی بهار همدلی اینبار معاونان وزیر بهداشت با پیوستن خود به این پویش دانشگاهی و خودجوش حمایتشان را از ساخت خانه برای هموطنان سیل زده کشور اعلام کردند.

به گزارش مفدا؛ حدود ۲۲ روز از فراخوان پویش ملی بهار همدلی که توسط ۳۰ نهاد دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام شد می‌گذرد و در این مدت کوتاه تعداد کثیری از مسؤولان دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور توانسته‌اند ضمن اعلام پویستن به پویش، شماره حساب‌های مراکز خود را جهت واریز کمک‌های نقدی برای ساخت خانه برای سیل زدگان کشور مشخص کنند.

در این میان معاونان وزیر بهداشت نیز یک به یک در حال پیوستن به پویش ملی بهار همدلی و اعلام حمایت خود از این حرکت خودجوش دانشجویی هستند.

پویش ملی بهار همدلی نماد اتحاد دانشگاهیان وزارت بهداشت است

دکتر ایرج حریرچی؛ معاون کل وزارت بهداشت پس از اعلام پیوستن به پویش ملی بهار همدلی، گفت: پویش ملی بهار همدلی نماد اتحاد دانشگاهیان وزارت بهداشت  در کمک به مردم شریف سیل زده کشور است که بر گرفته از مسؤولیت اجتماعی و حس انسان دوستانه آن‌ها در بحران‌های پیش روی کشورمان است.

وی اضافه کرد: اینجانب ضمن پیوستن به این پویش دانشگاهی از همه دانشجویان، اساتید، و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور درخواست می‌کنم تا با پیوستن به این حرکت خیرخواهانه در کاهش آلام مردم سیل زده کشور عزیزمان سهیم باشیم.

پویش ملی بهار مدلی حرکتی ملی و خداپسندانه

در ادامه دکتر علیرضا رئیسی؛ معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز به پویش ملی بهار همدلی پیوست و آمادگی خود را برای حمایت از این پویش دانشگاهی اعلام کرد.

وی در بیان هدف خود از پیوستن به پویش ملی بهار همدلی، گفت: پویش ملی بهار مدلی حرکتی ملی و خداپسندانه برای یاری به هموطنان عزیز سیل زده است.

رئیسی خاطر نشان کرد: اینجانب ضمن پیوستن به پویش ملی بهار همدلی از همه نیروهای خدوم و ایثارگر حوزه بهداشت از دوردست‌ترین خانه‌ها بهداشت تا مراکز جامع سلامت شهری، روستایی و پایگاه‌های سلامت می‌خواهم به این حرکت ملی که پایه گذار آن دانشجویان عزیز علوم پزشکی هستند بپیوندند.

دانشجویان شکل دهنده پویش ملی بهار همدلی پرستار دل‌های رنجور هموطنان سیل زده هستند

دکتر مریم حضرتی؛ معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با پیوستن به پویش ملی بهار همدلی از آمادگی خود برای حمایت از این پویش ملی خبر داد.

 وی در حمایت از پویش ملی بهار همدلی و در بیان اهداف خود از پیوستن به این پویش، گفت: پرستاران فرشتگان رحمت الهی‌اند که همواره پیش گام در کاستن از درد و رنج دردمندان هستند. حال که تعدادی از نهادهای دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  با راه اندازی «پویش ملی بهار همدلی» در تلاشند با جمع آوری کمک‌های نقدی به منظور بازسازی خانه‌های کاملا تخریب شده  سیل‌های اخیر کشور، پرستار دل‌های رنجور هموطنان سیل زده باشند، بنده نیز با افتخار  به این کمپین انسان دوستانه پیوسته و از همه مدیران ، اساتید و دانشجویان دانشکده‌های پرستاری و مامایی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می‌خواهم تا به این پویش خیرخواهانه پیوسته و با کمک‌های نقدی خود در این امر خداپسندانه مشارکت کنند. ان‌شاءالله

گفتنی است «پویش ملی بهار همدلی» با هدف بازسازی منازل مسکونی تخریب شده در مناطق سیل ‌زده و حمایت از سیل ‌زدگان عزیز کشورمان به راه افتاده است.

مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با پیوستن به این حرکت انسان دوستانه، حمایت خود از هموطنان مناطق سیل زده را اعلام می‌کنند و یاری رسان این عزیزان خواهند بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.