سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز فرا رسیدن هفته خوابگاه‌ها را تبریک گفت

دکتر عزیزی

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن تبریک هفته خوابگاه‌ها، اظهار داشت: رفاه دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها از مهم‌ترین عوامل موثر در ارتقاء سطح کیفی آموزش و رفتار دانشجویان است.

به گزارش مفدا شیراز، دکتر کوروش عزیزی، طی گفتگویی با مفدا شیراز فرا رسیدن هفته خوابگاه‌های دانشجویی را گرامی داشت.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خوابگاه های دانشجویی را از نهادهای مهم و اساسی هر دانشگاه و هفته خوابگاه های دانشجویی را یکی از مناسبت های بسیار پر اهمیت برای مراکز آموزشی دانست.

عزیزی، ضمن تبریک به کلیه دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشجویی به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاه های دانشجویی، اظهار داشت: تجهیز و آماده سازی خوابگاه های دانشجویی و ارتقاء سطح کیفی و رفاهی این اماکن، از بزرگترین دغدغه های این معاونت می باشد و تمامی تلاش خود را خواهیم نمود تا علیرغم وجود تنگناهای موجود و کمبود منابع، با صرفه جویی و در نظر گرفتن سیاست اقتصاد مقاومتی، این مهم را به انجام برسانیم.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز رفاه و آسایش دانشجویان ساکن خوابگاه ها را یکی از مهم ترین عوامل موثر در ارتقاء سطح کیفی آموزش و رفتار دانشجویان دانست و گفت: انتخاب شعار بسیار زیبای هفته خوابگاه ها در سال جاری با عنوان "خوابگاه دانشجویی، نماد اتحاد ملی در بهار همدلی"، خود نشان از اهمیت تاثیر جایگاه این اماکن دانشجویی بر حفظ اتحاد ملی و میهنی و جایگاه این نهادها در اجرای طرح های عمرانی و برنامه های خیریه کلان و وسیع ملی دارد.

عضو هیئت علمی دانشگاه ادامه داد: طبیعتا با توجه به ایجاد پویش ملی بهار همدلی و لزوم حضور یک پارچه و منسجم دانشگاهیان فرهیخته در این حرکت خداپسندانه و میهن دوستانه، شرکت دانشجویان عزیز در این پویش بزرگ کشوری می تواند تاثیری به سزا و ماندگار داشته باشد.

وی اظهار داشت: اداره امور خوابگاه های دانشگاه و کارکنان صدیق این اداره یکی از پر اهمیت ترین واحدهای دانشگاه به شمار رفته و همیشه شاهد تلاش و کوشش روز افزون این عزیزان برای پیشبرد هر چه بهتر امور خوابگاه های این مرکز عالی آموزش پزشکی بوده ام.

عزیزی از طراحی برنامه های حضور و بازدید بیشتر و مضاعف خوابگاه های دانشجویی در این هفته خبر داد.

کلیه برنامه‌های هفته خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز توسط معاونت فرهنگی و امور دانشجویی و شورای صنفی و رفاهی این دانشگاه برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.