سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸

کانون ها و تشکل ها؛

اولین نشست معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با دبیران کانون ها و تشکل های دانشجویی این دانشگاه

نشست با تشكلها

با وجود کمبود بودجه و سرانه پایین دانشجویی در دانشگاه نسبت به سایر دانشگاههای علوم پزشکی کشور، خوشبختانه برنامه های فرهنگی و فوق برنامه در راستای اعتلای فرهنگی به خوبی انجام می شود.

در جلسه ای که در هفته جاری برگزار گردید دکتر علیرضا انصاری مقدم معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به همراه دکتر محمد خمر نیا مدیر فرهنگی دانشگاه با دبیران کانون ها وتشکل های دانشجویی دانشگاه  اولین نشست خود را در سال 98 رقم زدند.
دکتر انصاری مقدم در این جلسه ضمن تبریک به دبیران جدید کانون ها و تشکل ها که در انتخابات اخیر به این جمع پیوسته اند گفت: با وجود کمبود بودجه و سرانه پایین دانشجویی در دانشگاه نسبت به سایر دانشگاههای علوم پزشکی کشور، خوشبختانه برنامه های فرهنگی و فوق برنامه در راستای اعتلای فرهنگی به خوبی انجام می شود.
معاون فرهنگی و امور دانشجویی تصریح کرد در تایید پیشنهاد دبیران کانون ها و تشکل ها مبنی بر کاهش هزینه های اردوهای جهادی و استفاده از امکانات و تجهیزات بخش های مختلف دانشگاه و دیگر سازمان ها بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم، نیازمندیم تا هزینه هایمان را در بخش هایی همچون اردوهای جهادی کاهش دهیم تا به صرفه جویی اقتصادی در دانشگاه کمک نماییم.
دکتر خمرنیا نیز در ادامه افزود: جهت هم افزایی و ارتقای سطح برنامه های فرهنگی نیاز مبرم به همکاری های تیمی بین کانون ها و تشکل ها احساس می شود و امیدوارم در برنامه های آتی شاهد همکاری هر چه بیشتر کانون ها و تشکل ها باشیم.
لازم به ذکر است که معاونت فرهنگی وامور دانشجویی دارای 10 کانون و 4 تشکل دانشجویی فعال می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.