سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵

دبیر هیئت و کانون مذهبی دانشگاه علوم پزشکی ساوه:

این پویش برگ زرینی در کارنامه دانشجویان و اقشار فرهیخته کشور است

کریم پور

دبیر هیئت و کانون مذهبی دانشگاه علوم پزشکی ساوه با اشاره به سیل اخیر در برخی استانها به خبرنگار مفدا گفت: در سیل اخیر تعداد زیادی از هموطنان دچار مشکلاتی شدند. خانه و سرمایه زندگی‌ را از دست دادند و این وظیفه ما را به عنوان یک ایرانی و یک مسلمان سنگین‌تر می‌کند و لازم است برای حمایت از آنها تلاشمان را دوچندان کنیم.

به گزارش مفدا، یاسر کریم پور دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ساوه و دبیر هیئت و کانون مذهبی امام صادق علیه السلام در مورد پویش بهار همدلی به خبرنگار مفدا گفت: پویش بهار همدلی می‌تواند بهانه‌ای باشد برای وحدت دانشگاهیان و حضور قشر دانشجو در صحنه های سرنوشت سازی مثل حوادث اخیر کشور. وقتی حوادث گوناگون سبب ایجاد مشکلاتی برای هموطنان می‌شود ما موظفیم به عنوان یک ایرانی و یک مسلمان به تک‌تک آنها کمک کنیم.

کریم پور با اشاره به سیل اخیر در برخی استانها افزود: در سیل اخیر تعداد زیادی از هموطنان دچار مشکلاتی شدند. خانه و سرمایه زندگی‌ را از دست دادند و این وظیفه ما را به عنوان یک ایرانی و یک مسلمان سنگین‌تر می‌کند و لازم است برای حمایت از آنها تلاشمان را دوچندان کنیم.

وی افزود: پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم می‌فرمایند: «والله یحب إغاثه اللحمان» خداوند کمک به اندوهگین و یاری خواه را دوست دارد. برطرف کردن نیاز نیازمندان یکی از مهمترین آموزه های دینی است که اسلام روی آن تاکید دارد در این راستا اعضای هیأت امام صادق علیه السلام دانشگاه علوم پزشکی ساوه از تمام دانشجویان و اساتید این دانشگاه دعوت می‌کنند که به این پویش بپیوندند. امیدواریم که این حرکت خداپسندانه به نتایج مطلوبی برسد. این پویش قطعا برگ زرینی در کارنامه دانشجویان و اقشار فرهیخته کشور خواهد شد. امیدواریم بتوانیم گرهی از مشکلات هموطنان  بگشاییم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.