پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

با حضور دکتر دادخواه و حجت‌الاسلام واحدی‌زاده؛

جلسه بررسی راهکارهای تحقق "گام دوم انقلاب" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد + تصاویر

جکسه کمیته دانشجویی

جلسه بررسی راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری در سالن کنفرانس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه پزشکی اردبیل برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، جلسه هم اندیشی کمیته‌ دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بررسی راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری با حضور دکتر دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی و حجت‌الاسلام واحدی‌زاده، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، در سالن کنفرانس دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر دادخواه، معاون فرهنگی و دانشجویی در رابطه با اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب و لزوم توجه دانشجویان به عنوان نخبگان جامعه به این موضوع، بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم‌رهبری را طراحی شده در راستای پیشرفته هرچه بیشتر کشور در عرصه‌های مختلف توصیف کرد.

حجت‌الاسلام واحدی‌زاده، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به سرفصل‌های بیانیه گام دوم انقلاب، توضیحاتی در رابطه با بخش‌های مختلف این بیانیه به دانشجویان ارائه داده و گفت: دانشجویان باید با مطالعه و درک مناسب بیانیه گام دوم انقلاب، در راستای تحقق گام دوم انقلاب به عنوان نخبگان جامعه نقش آفرینی کنند.

در ادامه جلسه، دانشجویان حاضر در این جلسه، نظرات خود در رابطه با گام دوم انقلاب را بیان کردند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.