پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد،

برگزاری مراسم تقدیر از اعضای شورای صنفی دانشگاه، رابطان خوابگاه ها و انتخاب اتاق نمونه خوابگاه ها

مراسم تقدير از اعضاي شوراي صنفي دانشگاه و انتخاب اتاق نمونه در هفته خوابگاه ها

به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی مراسم تقدیر از اعضای شورای صنفی دانشگاه و  رابطان خوابگاه ها و اتاق نمونه در روز چهارشنبه، ۲۵اردیبهشت ماه در محل خانه فرهنگ برگزار شد.

به گزارش مفدا، به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی مراسم تقدیر و تشکر از اعضای شورای صنفی مرکزی، رابطین خوابگاه ها و انتخاب  اتاق نمونه خوابگاه ها به همت اداره خوابگاهها، مدیریت امور دانشجویی در پنجمین روز از هفته خوابگاه برگزار شد.
در این مراسم صالح مقدم، مدیر امور دانشجویی، ضمن تشکر از حضور دانشجویان در این نشست گفت: در سالهای اخیر طبق برنامه ای منظم، بخشی از دانشجویان خوابگاهی در غالب کار دانشجویی با عناوینی شامل رابط طبقه، رابط بهداشت، رابط ورزشی و همیار سرپرست در خدمت سایر دانشجویان بوده و با تیزبینی و دقت در اجرای وظایف خود در جهت بهبود خدمت رسانی، به مسئولین یاری رساندند.
وی در ادامه با اشاره به بازسازی و نوسازی خوابگاههای دانشجویی تصریح کرد: از سال ۹۵  تلاش بر این بوده که در عرض سه سال تمامی خوابگاه ها بازسازی شوند که در تابستان ۹۶ خوابگاه بهارستان ۱ به طور کاملا زیربنایی بازسازی شده و همزمان بهارستان ۲ و ۳ هم مورد تعمیرات داخلی قرار گرفت.

مدیر دانشجویی با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد ظرفیت مناسبی از نظر خوابگاه و امکانات رفاهی دارد افزود: به طور کلی در سال ۹۶ بالغ بر بیست میلیارد ریال و در تابستان ۹۷ چهل و پنج میلیارد ریال هزینه برای تعمیرات و بازسازی خوابگاهها هزینه شده است‌.
در ادامه این اقدامات در تابستان ۹۸ خوابگاه گلستان مورد بازسازی قرار خواهد گرفت و از این پس به هتلینگ و زیباسازی خوابگاه ها و فضای درونی اتاق ها رسیدگی خواهد شد.صالح مقدم در ادامه، با اذعان به همزمانی هفته خوابگاهها و چهل و نهمین دوره انتخابات شوراهای صنفی دانشجویی ضمن تشکر از تمامی اعضای شورا های دانشجویی صنفی گفت: حضور دانشجویان در گردش کار و فرایند های رفاهی، علمی و صنفی به ورود آن‌ها به عرصه اجتماعی کمک خواهد کرد که انجمن‌های صنفی کانالی منزه برای تربیت رفتار اجتماعی دانشجویان است. در چند سال گذشته شوراهای صنفی کمک بسیار زیادی به سرجمع اداره معاونت دانشجویی و خروجی های ادارات داشتند.


مدیر امور دانشجویی علوم پزشکی مشهد در پایان خاطر نشان کرد:  با وجود شرایط اقتصادی نامناسب مسئولین دانشگاه‌، جناب آقای دکتر دارابی و دکتر ابراهیمی در تلاش‌ند بهترین‌ها را برای دانشجو فراهم آورند و خدمات رفاهی دانشجویان را حفظ نموده تا مشکلی در ارائه این خدمات به دانشجوی پیش نیاید.

گفتنی است در پایان این نشست از رابطان خوابگاهها و اعضای شورای صنفی مرکزی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

و سپس مدیر دانشجویی و مسئول اداره خوابگاهها به همراه اعضای شورای صنفی با حضور در اتاقهای نمونه خوابگاههای بهاستان از ایشان تقدیر کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.