پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی مشهد:

روابط عمومی یک هنر است، یک هنر ارتباطی

حاجی زاده_مشهد

به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی دکتر مهدی ابراهیمی معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی مشهد با حضور در جمع کارکنان روابط عمومی، رابطین خبری واحدهای معاونت و خبرنگاران دانشجویی مفدا، ضمن تبریک این روز به ایشان کار روابط عمومی را بسیار خطیر ارزیابی کرد.

به گزارش مفدا مشهد به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی دکتر مهدی ابراهیمی معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی مشهد با حضور در جمع کارکنان روابط عمومیف رابطین خبری واحدهای معاونت و خبرنگاران دانشجویی مفدا، ضمن تبریک این روز به ایشان کار روابط عمومی را بسیار خطیر ارزیابی کرد و گفت: شاید در نگاه اول ارائه گزارش ها و اخبار مهمترین و اصلی ترین کار روابط عمومی برشمرده شود اما در واقع رسالت روابط عمومی ها فراتر از این هاست و جهت دهی و خط دهی به مدیران در جهت بهبود فرایندهای اداری یکی از اساسی ترین مسئولیتهای این واحد می باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: یک رسانه و خبرگزاری قوی القاء فکر می کند و این مهم می تواند رسالت اصلی خبرگزاری مفدا باشد.

دکتر ابراهیمی با تاکید بر حمایتهای همه جانبه خود از روابط عمومی حوزه معاونت به دانشجویان خبرنگار مفدا توصیه کرد با جدیت کار خود را دنبال کنند و حتی از خبرگزاریهای بزرگ دانشجویی همچون ایسنا الگو بگیرند.

معاون فرهنگی و دانشجویی تخصص را لازمه کار روابط عمومی دانست و تاکید کرد هر کسی قابلیت پرداختن به خبر را ندارد و رابطان واحدها بازوی محرک خبررسانی به روابط عمومی هستند.

وی در پایان از تلاشهای واحد روابط عمومی معاونت در سال گذشته به جهت کسب عنوان نخست در تولید و محتوای خبر در بین روابط عمومی های سایر معاونتهای دانشگاه علوم پزشکی تقدیر کرد و به تلاشهای ایشان ارج نهاد.

گفتنی است در پایان این نشست از دانشجویان مفدا، رابطان واحدها و کادر روابط عمومی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی تقدیر به عمل آمد.   

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.