شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

اطلاعیه،

مکان برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی فسا اعلام شد

 اطلاعیه فراخوان ثبت نام انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی البرز

تاریخ انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه  از ساعت ۱۵ الی ۲۲ در خوابگاه های دانشجویی و تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳:۳۰ در مکان آمفی تئاتر و از ساعت ۱۴ الی ۱۵ در مکان کتابخانه بیمارستان ولی عصر(عج) می باشد.

به گزارش مفدا فسا، خانم طاهره اسماعیلی سرپرست اداره خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: به اطلاع دانشجویان محترم می رساند مکان انتخابات شورای صنفی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی از سالن بعثت به آمفی تئاتر تغییر یافت.

وی تاکید کرد: به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر جهت رای گیری الزامی می باشد.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: به منظور افزایش مشارکت دانشجویان شاغل در بیمارستان ها، هر دانشجو میتواند وکالت حداکثر سه دستیار یا کارورز را برای رای دادن به عهده گرفته و با ارائه کارت دانشجویی یا وکالت نامه ممهور به مهر کارورزی و دستیاری ایشان تعرفه دریافت نموده و از طرف آنها رای دهد.

گفتنی است، تاریخ انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه  از ساعت ۱۵ الی ۲۲ در خوابگاه های دانشجویی و تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳:۳۰ در مکان آمفی تئاتر و از ساعت ۱۴ الی ۱۵ در مکان کتابخانه بیمارستان ولی عصر(عج) می باشد.

با توجه به درخواست دانشجویان، صندوق های اخذ رای دانشکده های پرستاری و پیراپزشکی از ساعت۷ الی۸ صبح در مکان کتابخانه بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا مستقر می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.