شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

به مناسبت هفته خوابگاه ها،

مسابقات متنوع ورزشی با حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا اجرا شد

تربیت بدنی فسا

به منظور ترویج مهارت زندگی سالم در بین دانشجویان خوابگاه دانشجویی وپرورش ابعاد گوناگون دانشجو با مشارکت در فعالیت­های ورزشی، هم چنین ورزش، سلامتی و نشاط برنامه های متنوع تدارک دیده شد.

به گزارش مفدا فسا، آقای فرزاد خسروی سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اشاره به اجرای برنامه های این اداره در هفته خوابگاه های دانشجویی اظهار داشت: به منظور ترویج مهارت زندگی سالم در بین دانشجویان خوابگاه دانشجویی وپرورش ابعاد گوناگون دانشجو با مشارکت در فعالیت­های ورزشی، هم چنین ورزش، سلامتی و نشاط برنامه های متنوع تدارک دیده شد.

وی ادامه داد: طی دو هفته اخیر مسابقات متعددی در دانشگاه و خوابگاهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا به همت اداره تربیت بدنی و با همکاری اداره مشاوره، همتایاران و اداره خوابگاها برگزار شد.
خسروی اظهار داشت: مسابقات دختران تخته و توپ، داژبال، چالش توپ و تنیس در کنار خوابگاه زینبیه و هشت دستگاه برگزار گردید، هم چنین مسابقات دانشجویان پسر نیز در قالب چالش تخته وتوپ، توپ و سبد، چالش سطل آب، سپک تاکرا و Pes در کنار خوابگاه ولایت و گلستان و مسابقه دارت هیئت علمی و اساتید در سالن دارت با استقبال دانشجویان برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.