یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نتایج مسابقات ورزشی هفته خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی ایلام اعلام شد

1

اداره تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نتایج ۱۱ مسابقه ورزشی درون دانشگاهی دختران و پسران که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در این دانشگاه برگزار شده بود را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مفدا ایلام، مسابقات ورزشی درون دانشگاهی که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها، به مدت سه هفته و در ۱۱ رشته مختلف ورزشی به تفکیک دختران و پسران برگزار شده بود، قبل از پایان هفته خوابگاه‌ها به اتمام رسید و برندگان مسابقات اعلام شدند.

نتایج مسابقات به شرح زیر می‌باشد:

مسابقات بخش دختران

داژبال

مقام اول: شیما شریفی- پروانه محمدی‌نیا- سپیده نادری- هدیه عباسی‌نسب- زهرا احمدی

مقام دوم: طیبه صبری الوار- سلیمه نوربخش- معصومه مظفروند- اختر عبدللهی- زینب گودرزی

مقام سوم: پریا زارعی- ثنا مرادزاده- پریسا مرادی- مهین موسوی- معصومه فشم

دوچرخه سواری

مقام اول: الهام صبوری

مقام دوم: عاطفه جودکی

مقام سوم: زهرا جمشیدی

طناب زنی

مقام اول: اختر عبدالهی

مقام دوم: طیبه مهدی زاده

مقام سوم: محبوبه صالحیان

دارت

مقام اول: نگار شفیعی

مقام دوم: معصومه مظفروند

مقام سوم: شهلا میرعلی‌خانی

پینگ پنگ

مقام اول: زینب جامی

مقام دوم: سارا جابری

مقام سوم: فاطمه طهماسبی

بدمینتون

مقام اول: شیما محمدی

مقام دوم: بهاره محمدی

مقام سوم: سارا قاضی

مسابقات بخش پسران

فوتسال

تیم اول متشکل از: سجاد رنجبر- علی لارتی- امیرحسین دیناری- امیرحسین زرگنش- حسین باغبانی- محمد درویش- محمدحسین ملکی- وحید رسول‌زاده

تیم دوم متشکل از: حسین ایران‌نژاد- سجاد منقدمنفرد- سجاد باقری- سالار بختیاری- میلاد استاک- رامین بساط‌بیگی

تیم سوم متشکل از: آمانج عبداللهی- عماد صبوحی- نوراله قیه‌زاده- احسان اسدزاده- یداله دلاوری- محسن هواسی- میثم کریمی- هژیر اسماعیلی

طناب کشی

تیم اول متشکل از: مصطفی زمانی- محمدرضا مامی- سعید پیری- مهرداد صابری- جواد هواسی‌تک

تیم دوم متشکل از: یاسر نظری- موسی قبادی- محسن جوزی- سعید سنایی

تیم سوم: عرفان ناصری-جلال نوری-سجاد باقری-احمد اقبال زاده-محسن نوری

فوتبال رومیزی

تیم اول متشکل از: یاسر نظری- حمیدرضا رضاپور

تیم دوم متشکل از: امیرحسین غلامی- شهروز اکبری

تیم سوم متشکل از: محمدرضا رئیسی- حسین اکبری‌مقدم

دارت

مقام اول: علی ارجمندی

مقام دوم: یاسر محکی

مقام سوم: محمد وزیری

طناب زنی

مقام اول: حسین رحیم‌زادگان

مقام دوم: هژیر اسماعیلی

مقام سوم: محسن جوزی

تنظیم: پروانه محمدی‌نیا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.