یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱

جشنواره فیلم موبایلی سایه روشن با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد

جشنواره فیلم موبایلی سایه روشن/جهرم

مراسم اختتامیه جشنواره فیلم موبایلی سایه روشن با محوریت سلامت روان در تاریخ ۹۸/۰۲/۲۸ بین دانشگاه های شهرستان جهرم و توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد .

به گزارش مفدا-جهرم" جشنواره فیلم موبایلی سایه روشن  با محوریت سلامت روان، ازنخستین روز های آبان ماه تا اوایل دی ماه ۹۷ آثار دانشجویان دانشگاه های شهرستان را به ثبت رساند و داوری این جشنواره در بهمن ماه همان سال انجام شده است.

جواد قاسمی مدیر اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی و رئیس جشنواره فیلم موبایلی سایه روشن در خصوص این جشنواره عنوان داشت : ایده جشنواره فیلم موبایلی سایه روشن با محوریت سلامت روان توسط اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه شکل گرفت.

وی اظهار داشت : هدف از برگزاری این جشنواره این بود که از طریق زبان هنر که زبانی گویا تر و رساتر از دیگر زبان هاست بتوانیم مفاهیم روانشناسی را بهتر به دانشجویان انتقال دهیم و ارتباط دوطرفه ای را با نسل جوان دانشجویی برقرار کنیم و در همین خصوص از دانشجویان خواسته شد تا مسائل و مشکلات و چالش هایی که در حوزه سلامت روان با آن روبرو هستند را در قالب فیلم موبایلی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی همچنین عنوان داشت نزدیک به ۵۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و پس از داوری هیأت داوران برگزیدگان جشنواره مشخص شدند که از بین این ۵۰ اثر ارسالی دانشجویان؛ سه اثر برتر با نظر هیأت داوران انتخاب و در اختتامیه جشنواره اعلام شد ه است.

قاسمی ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک افرادی که در این جشنواره شرکت کردند اظهار امیدواری کرد که اداره مشاوره بتواند این جشنواره را به صورت منطقه ای برگزار کند و دانشجویان بیشتری را متوجه موضوع مهم سلامت روان کند.

گفتنی است مراسم اختتامیه جشنواره فیلم موبایلی سایه روشن با محوریت سلامت روان بین دانشگاه های شهرستان جهرم  و توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد.

این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، با اجرای تئاتری با موضوع مدیریت روابط عاطفی توسط همتایاران سلامت روان آغاز شد.

 استندآپ کمدی، اجرای دوبله زنده با موضوع ملاک های ازدواج و گفتگوبا یک زوج موفق از برنامه های متنوع این مراسم بود.

در پایان مراسم فیلم موبایلی برگزیدگان جشنواره سایه روشن به نمایش گذاشته شد.

طبق اعلام دبیرخانه جشنواره :

نفر اول جشنواره/ صابر نصری، با فیلم «تاریکی روزانه»

نفر دوم جشنواره/عرفان محمدی زاده با فیلم «زامبی»

نفر سوم جشنواره/ فروغ نجفی با فیلم «سایه روشن»

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.