یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

آئین معنوی جزء خوانی قرآن کریم همراه با تلاوت آیات و تفسیر آن ویژه کارکنان دانشگاه در ماه مبارک رمضان

برگزاری مراسم جزء خوانی کارکنان دانشگاه در ماه مبارک رمضان

آئین معنوی جزء خوانی قرآن کریم همراه با تلاوت آیات و تفسیر آن ، به همت معاونت فرهنگی دانشجویی وبا همکاری بسیج کارکنان دانشگاه ، از نخستین روز از ماه ضیافت الهی و با حضور جمعی از پرسنل ، در سالن شهید قادری پردیس دانشگاه برگزار می گردد .

به گزارش مفدا-جهرم " جزء خوانی قرآن کریم به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و با همکاری بسیج کارکنان  با موضوع انس با قرآن کریم در این ماه مبارک و با حضور قاریان دانشگاهی برگزار می شود.

اهمیت ماه مبارک رمضان به نزول قرآن است زیرا قرآن در شب قدر نازل شده و شب قدر نیز در ماه رمضان قرار گرفته است و ارتباط با قرآن به تلاوت آیات، انس با مفاهیم، عمل در راستای آموزه های قرآنی و نگاه به خطوط قرآنی برای همه توصیه شده است و در همین راستا برنامه جزء خوانی قرآن کریم کارمندی و دانشجویی به صورت مجزا در دانشگاه برگزار می شود.  

قطعاً هرگونه برقراری ارتباط با این کتاب آسمانی برای انسان سعادت آفرین است و بنابر احادیث و روایات راست ترین سخن، رساترین موعظه و بهترین داستان و تاریخ زندگی برای انسان، کتاب خداست و اگر کسی می خواهد تمام آنچه که به سعادت انسان می انجامد را در زندگی اش بیابد، باید به این اقیانوس بی کران الهی  متصل شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.