یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

دبیر شورای صنفی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

تاثیر هر کاری که انجام می‌دهیم را در زندگی خواهیم دید و هیچ کاری بهتر از همدلی، همدردی و کمک به دیگران نیست

کاشان/همدلی2

دبیر تغذیه شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در خصوص پیوستن به پویش بهار همدلی گفت: حقیقتا همیشه حس اینکه بتوانم به هر کسی در حد توانم کمک کنم هر چند اندک و برای مردم مفید واقع شوم، آرزوی قلبی من بوده است.

"رضا عباسی" دانشجوی دکترای مدیریت اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان و همچنین دبیر تغذیه و شورای صنفی دانشجویی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه گفتگویی با خبرنگار مفدا داشته که متن این مصاحبه به شرح زیر است:

مفدا کاشان: با چه هدفی به این پویش پیوستید؟
در ابتدا اطلاعات زیادی در خصوص این پویش نداشتم، اما زمانی که متوجه نیت ایجاد کنندگان این پویش که 'کمک' به هم نوعان و بطور ویژه سیل زدگان امسال هست، علاقه مند شدم که به عنوان عضو کوچکی، وارد این پویش شوم.

مفدا کاشان: چه احساسی دارید از اینکه به این پویش پیوستید؟
حقیقتا همیشه حس اینکه بتوانم به هر کسی و در حد توانم کمک کنم و بطور کلی هر چند اندک، برای مردم مفید واقع شوم، همیشه آرزوی قلبی من بوده است.
به قول مولانا: این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید نداها را صدا ....... یقینا تاثیر هر کاری که انجام می دهیم را در زندگی خواهیم دید و بنظرم هیچ کاری بهتر از همدلی، همدردی و کمک به دیگران نیست.

مفدا کاشان: توصیه شما به دیگر دانشجویان و دانشگاهیان برای پیوستن به این پویش چیست؟
از دیگر دوستان و دانشجویان عزیز هم خواهش می کنم در صورتی که تمایل دارند و حس می کنند که حضورشان در این پویش می تواند ذره ای مفید واقع شود، به این پویش ملی بپیوندند.
من اگر برخیزم..... تو اگر برخیزی.....همه برمی خیزیم.

مفدا کاشان: چه پیامی برای هموطنان آسیب دیده سیل دارید؟
واقعا و از صمیم قلب بابت این اتفاق متاسف هستم، بطور کلی هر حادثه و اتفاق ناخوشایندی ممکن است یک روزی برای هر کدام از ما هم رخ بدهد و تنها چیزی که می تواند باعث دلگرمی شود همین حضور، پشتیبانی و حمایت مردم از هم هست.
به امید خدا، تا حد توان، تلاشمون رو انجام می دهیم که بتوانیم حتی شده ذره ای از رنج، ناراحتی و غصه این عزیزان رو کمتر کنیم.

خبرنگار: فائزه کاوزی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.