یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷

مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به پویش ملی بهار همدلی پیوستند

image.png

۳۰ نفر از مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به منظور حمایت از هم وطنان سیل زده کشور به پویش ملی بهار همدلی پیوستند.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۸  جلسه ای با حضور ۳۰ نفر از مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه (بیمارستان‌های امام علی(ع)، امام رضا(ع)، بنت الهدی بجنورد و بیمارستان‌های آیت ا... هاشمی رفسنجانی، امام خمینی (ره) شیروان و بیمارستان پورسینای آشخانه و بیمارستان شهدای فاروج و بیمارستان جوادالائمه(ع) جاجرم و معاونت های توسعه، بهداشتی، درمان، آموزشی، پژوهشی، غذا و دارو و مرکز بهداشت بجنورد و دانشکده های بهداشت، پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی و .. ) در خصوص پیوستن و حمایت از پویش ملی بهار همدلی برگزار نمود.

دکتر "فریمان ابراهیم زاده" در خصوص اجرای این طرح عنوان داشت: طرح پویش ملی بهار همدلی یکی از طرح های مثمر ثمر در ساخت منازل آسیب دیدگان سیل است و عملی نخواهد بود مگر به همت و مشارکت همه کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی و این خود کاری وسیع و بزرگ است.

وی افزود: با توجه به اینکه در این پویش قرار هست کار بسیار بزرگی انجام شود و پیش بینی‌هایی که توسط وزارت خانه انجام شده و برای دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تعداد ۲۲ واحد مسکونی برای ساخت در نظر گرفته شده از ایده‌های خلاقانه شما عزیزان استقبال می‌کنیم.

در انتها دکتر ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: تمامی مبالغ واریزی به حساب دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در شفافیت کامل و به صورت آنلاین اطلاع‌رسانی می‌شود و این در حالی است که دو برابر مبلغ جمع آوری شده در هر دانشگاه نیز توسط دولت برای ساخت خانه‌ها اختصاص یافته و منازل احداث شده به نام دانشگاه خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.