دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

اطلاعیه شورای رفاهی علوم پزشکی/تخفیف

گراش تخفیف

30 درصد تخفیف در زبانکده هرمز و 25 درصد تخفیف در دوره های ارائه شده یارانکارICDL  برای پرسنل و خانواده آنان و دانشجویان در نظر گرفته شده است.

شورای رفاهی دانشکده علوم پزشکی گراش در اطلاعیه ای اعلام کرد، بر اساس تفاهم نامه بین این دانشکده و شرکت آموزشی فناوری هرمز گراش، 30 درصد تخفیف در زبانکده هرمز و 25 درصد تخفیف در دوره های ارائه شده یارانکارICDL  برای پرسنل و خانواده آنان و دانشجویان در نظر گرفته شده است.

بند 1 تفاهم نامه: شرکت پرسنل مجموعه علوم پزشکی گراش (ستاد علوم پزشکی، حوزه معاونت بهداشت، معاونت درمان، دانشکده پیراپزشکی) و خانواده آنان و کلیه دانشجویان این دانشکده در دوره های ارائه شده مختص دانشکده علوم پزشکی در زبانکده هرمز با تخفیف 30درصد نسبت به کل هزینه دوره.( بدیهی است تشکیل این دوره نیازمند تامین حداقل حدنصاب شرکت کنندگان می باشد)

بند 2 تفاهم نامه: شرکت پرسنل مجموعه علوم پزشکی گراش (ستاد علوم پزشکی، حوزه معاونت بهداشت، معاونت درمان، دانشکده پیراپزشکی) و خانواده آنان و کلیه دانشجویان این دانشکده در دوره های ارائه شده رایانکار ICDL مصوب سازمان فنی و حرفه ای مختص دانشکده علوم پزشکی با تخفیف 25 درصد نسبت به کل هزینه دوره. ( بدیهی است تشکیل این دوره نیازمند تامین حداقل حدنصاب شرکت کنندگان می باشد)

جهت پرسنل و خانواده انان معرفی نامه  از دانشکده علوم پزشکی و برای دانشجویان ارائه کارت دانشجویی الزامی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.