دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

توفیق در انجام ماموریت‌ها و تعالی دانشگاه در گرو همکاری تمام مجموعه است

محمد کریمیان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: شناسایی مشکلات و چالش‌ها و تقویت هر چه بیشتر نقاط قوت رمز اعتلای روزافزون این مجموعه‌ است.

به گزارش مفدا ایلام، دکتر محمد کریمیان در اولین دیدار با هیئت رئیسه‌ دانشگاه، پس از انتصاب، اظهار کرد: مسئولیت‌ها، به عنوان یک  امانت در اختیار مسئولان قرار می‌گیرد، آزمونی است که افراد از طریق آن میزان خدمتگزاری به مردم را به نمایش می‌گذارند.

وی گفت: همه ما به عنوان مسئولان دانشگاه علوم پزشکی وظیفه داریم که با همدلی و همراهی با مجموعه نهایت تلاش و اهتمام خود را در جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر به مردم به کار گیریم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از خدمات و زحمات بی‌شائبه و دلسوزانه دکتر همتی، رییس سابق دانشگاه،  خاطرنشان کرد: مسئولان و کارکنان دانشگاه با مدیریت شایسته دکتر همتی منشأ خدمات بسیار ارزشمندی به مردم استان بودند که رضایتمندی عموم جامعه دستاورد آن بوده است.

کریمیان گفت: تلاش و تکاپو و دلسوزی دکتر همتی برای خدمت بیشتر به مردم باعث شد که وزیر محترم بهداشت در سمت معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت از ایشان استفاده نمایند که افتخاری بزرگ برای استان است.

وی تصریح کرد: قطعاً بدون کمک و مساعدت مسئولان و کارکنان، دانشگاه نمی‌تواند رشد و تعالی خود را تداوم بخشد بلکه با تعامل و همدلی و همراهی مسئولان و کارکنان آینده‌ای روشن و سرشار از امید پیش روی ما خواهد بود.

کریمیان با بیان اینکه مردم استان شایسته بالاترین و برترین خدمات هستند، یادآور شد: شناسایی مشکلات و چالش ها و تلاش برای به کار بستن راه حل‌های مربوطه و رفع نقاط ضعف و تقویت هر چه بیشتر نقاط قوت از ابزارهایی است که می‌تواند در راه اعتلای مجموعه موثر باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.