دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛

جلسه هماهنگی طرح «پویش ملی بهار همدلی» در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد

اهواز

جلسه طرح "پویش ملی بهار همدلی" دانشگاه علوم پزشکی اهواز با دعوت از معاونین فرهنگی دانشجویی دانشکده‌ها و سه دانشجوی عضو هیأت موسسه این پویش در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز، ابتدای این جلسه "دکتر مسعود کرمی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن خیرمقدم به معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشکده ها و دانشجویان حاضر، به تشریح اهداف "پویش ملی بهار همدلی" پرداخت و بر ضرورت ایجاد هماهنگی و تشکیل ستادهای اجرایی در دانشکده ها تاکید کرد.

"محمد جودکی" دبیر شورای صنفی دانشگاه و وزارت بهداشت و عضو هیأت موسس این پویش بیان کرد: در آغاز سال نو سیلی ویرانگر کام همه ما را تلخ کرد و باغث بی خانمانی بسیاری از هموطنانمان شد و همه میداینم که با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی کشور باید بیش از پیش در کنار سیل زدگان باشیم چرا که با ابراز تاسف هنوز بعد از گذشت چندین سال برخی خانوارهای زلزله بم و زلزله زدگان زلزله سال گذشته کرمانشاه در کانکس زندگی می‌کنند.

وی گفت: پویش بهار همدلی می تواند گام موثری در یاری رساندن به مردم روستاها و شهرهای محروم استان ها بویزه خوزستان باشد،مردمی رنج کشیده که شاید تمام دارایی اش سقف خانه و چند راس دام یا کشت و کشاورزیش بود.

در ادامه جلسه "علیرضا رحمانیان" دبیر انجمن علمی دانشجویی داندنپزشکی دانشگاه و دبیرکل انجمن های علمی دانشجویی دندانپزشکی وزارت بهداشت که خود نیز از اعضای هیأت موسس این پویش دانشگاهی بود تصریح کرد: گروه مخاطب این پویش اساتید، کارکنان و دانشجویان هستند که باید برای مشارکت دادن همه جامعه دانشگاهی تلاش کنیم.

وی گفت: گرچه خاستگاه این پویش دانشجویی است ولیکن باید سعی کنیم سایر ارگان‌ها و نهادها را نیز در این اقدام خیرخواهانه همراه خود کنیم تا بتوانیم یاری رسان افراد بیشتری باشیم.

پس از ارائه نظرات معاونین فرهنگی دانشجویی دانشکده‌های دانشگاه علوم پطشکی اهواز،  مصوب شد با هدف معرفی پویش بهار همدلی، در هر کدام از دانشکده‌ها جلساتی متشکل از رئیس، معاونین و اساتید هر دانشکده برگزار شود..

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.