دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴

نشست پرسش و پاسخ دانشجویی با ریاست و معاونان دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

مراسم پرسش و پاسخ

مراسم معرفی اعضای جدید شورای صنفی به همراه نشست صمیمی پرسش و پاسخ دانشجویی به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گلستان درسالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفداگلستان، نشست صمیمی پرسش و پاسخ با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گلستان صبح امروز دوشنبه، سی ام اردیبهشت ماه، ازسوی معاونت فرهنگی و دانشجویی باحضور جمع کثیری از دانشجویان درسالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی این دانشگاه برگزار شد.

 در این نشست دکتر فاضل رئیس دانشگاه، دکتر صادقی معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر نعیمی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر امیریانی معاون آموزشی، دکتر رستمانی مدیر حراست دانشگاه، نماینده معاونت تحقیقات وفناوری دانشگاه پاسخگوی سوالات دانشجویان در زمینه‌ های مختلف آموزشی، صنفی، رفاهی و فرهنگی بودند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در این جلسه گفت: دانشجویان آینده سازان کشور هستند و باید همه دست به دست هم داده و مشکلات این قشر مهم جامعه را برطرف نماییم.

دکتر عبدالرضا فاضل، هدف اصلی مسئولین دانشگاه را تلاش در جهت ارتقای اهداف عالیه دانشگاه و بالطبع افزایش امکانات و تجهیزات علمی، پژوهشی و رفاهی برای دانشجویان عنوان کرد.

 وی، با بیان اینکه دغدغه مسئولین دانشگاه حل مسائل و مشکلات دانشجویان است، ابراز امیداوری کرد: برگزاری چنین جلساتی مشکلات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی دانشجویان رفع شود تا دانشجویان با انگیزه بالایی در راستای ارتقای علمی گام بردارند.

امیر صادق ساعی دبیرمرکزی سابق شورای صنفی دانشگاه، گزارشی از عملکرد شورای صنفی در سال گذشته بیان کرد و مشکلات و دغدغه ها و مشکلات دانشجویان را ارائه کرد.

در این نشست، چند تن از نمایندگان تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی به بیان مسائل و مشکلات آموزشی، پژوهشی، رفاهی و دانشجویی پرداختند و رئیس دانشگاه و معاونین مربوطه به سوالات مطروحه پاسخ دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.