سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶

در جهت هم افزایی و ایجاد بستر همکاری بیشتر انجام شد؛

برگزاری نشست مشترک اعضای انجمن علمی با معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سراب

سراب انجمن علمی

اعضای جدید شورای مرکزی "انجمن علمی علوم آزمایشگاهی" دانشکده علوم پزشکی سراب در دیدار با معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده، بر نقش محوری انجمن‌های علمی در اجتماعی کردن علم تاکید کردند.

به گزارش مفدا سراب، با مشخص شدن اعضای جدید شورای مرکزی انجمن علمی علوم آزمایشگاهی دانشکده علوم پزشکی سراب با هدف هم افزایی بیشتر و ایجاد بستر مناسب همکاری و تعامل با مسئولان دانشکده، نشست مشترکی با "دکتر مجدی" معاون آموزشی، پژوهشی فرهنگی و دانشجوئی و نیز مدیر دانشجوئی و فرهنگی برگزار کردند.

معاون آموزشی و پژوهشی با اشاره به نقش مهم انجمن‌های علمی در اجتماعی کردن علم و جهت دهی به فعالیت‌های علمی گفت: انجمن علمی علوم آزمایشگاهی می‌تواند در وهله اول خود رشته را به دانشجویان بشناساند و با احصاء مسائل و مشکلات مربوطه از طریق نظرخواهی و نیازسنجی از اعضا نسبت به برنامه ریزی فعالیت‌های انجمن اقدام کند.

"فهیمه فیضی ثانی" دبیر انجمن علمی علوم آزمایشگاهی دانشکده در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های انجمن علمی ارائه داد و خواستار حمایت و پشتیبانی شورای نظارت دانشکده از فعالیت‌های انجمن علمی شد.

گفتنی است، در انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی علوم آزمایشگاهی خانم‌ها فیضی، عاشقی، مقربین، غفاروند و آقای سرحدی به عنوان اعضای جدید شورای مرکزی انجمن علمی انتخاب شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.