سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

جمع آوری کمک های نقدی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه در جهت بازسازی خانه های گرفتار سیل

جمع اوری کمک های نقدی

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه با مشارکت در جمع آوری کمک های نقدی خود در هفته خوابگاهها در پویش بهار همدلی ، حمایت خود را در جهت بازسازی خانه های تخریب شده در سیل اعلام کردند.

به گزارش مفدا مراغه ، همزمان با آخرین روز از هفته خوابگاه های دانشجویی که با شعار مشارکت و حضور دانشجویان در پویش بهار همدلی برگزار شد ، دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه یک دل و یک صدا  به یاری هموطنان سیل زده کشور شتافتند.

دکتر فرید اعلایی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه در این راستا  گفت : پویش بهار همدلی نشان داد که سنت حسنه کمک رسانی و امداد به همنوعان فراموش نشده و از جایگاه ویژه ای بین مردم ایران برخوردار است .

وی گفت : حادثه اخیر سیل در برخی مناطق کشور ، دلخراش و دردکناک بود و خسارت های مادی و معنوی زیادی را به همراه داشت ولی در این بین بسیج همگانی مردم و مسئولین را می توان نقطه عطف مثبت جریانات اخیر دانست که در کنار هم و با تمام توان به یاری هموطنان آسیب دبده پرداختند.

 وی افزود : دانشکده علوم پزشکی مراغه از شروع این کمپین انسان دوستانه آمادگی خود را اعلام کرده است و بعد از این هم  از حمایت همه جانبه خود جهت یاری رسانی به هموطنانمان دریغ نخواهند کرد.

ایشان خاطر نشان کرد : دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه نیز پیش از این ،حمایت خود را از پیوستن به کمپین بهار همدلی اعلام کرده بودند و در هفته خوابگاه های دانشجویی، با شعار مشارکت و حضور دانشجویان در پویش بهار همدلی ، حضور پر رنگی در این رویداد داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.