سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

با تکمیل فرم کسر از حقوق؛

اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی قم از پویش ملی «بهار همدلی» حمایت کردند/ اعلام شماره حساب دانشگاه برای دریافت کمک‌ها

پویش ملی بهار همدلی

اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی قم با تکمیل فرم کسر از حقوق و اختصاص بخش قابل توجهی از حقوق خود به سیل‌زدگان، از اجرای "پویش ملی بهار همدلی" حمایت کردند و همچنین شماره حسابی برای جمع‌آوری کمک‌های خیرین اعلام کردند.

به گزارش مفدا قم، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی قم با اختصاص یک الی ۱۰ روز از حقوق خود به سیل‌زدگان، به طور رسمی به پویش بهار همدلی پیوستند و از عموم دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی و مدیران اجرایی برای شرکت در این پویش دعوت کردند.

طرح بازسازی خانه‌های تخریب‌شده هموطنان سیل‌زده با عنوان پویش بهار همدلی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در حال اجراست که دانشگاه علوم پزشکی قم نیز چندی پیش با پیوستن به این پویش همانند همیشه آمادگی خود را برای کمک حداکثری به هم‌میهنان خسارت دیده اعلام کرد.

به دنبال پیوستن دانشگاه علوم پزشکی قم به پویش بهار همدلی، هیأت رئیسه این دانشگاه شماره حساب ۲۷۰۰۰۵۵۱۱ نزد بانک رفاه کارگران شعبه مطهری قم، شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۱۱۳۱۳۲۲۲۹ و نیز شماره شبای ir۲۴۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۷۰۰۰۵۵۱۱ را برای دریافت کمک‌های خیرین دانشگاهی اعلام کرد.

خاطرنشان می‌شود، پیش از این نیز کارمندان معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه ضمن پیوستن به پویش ملی بهار همدلی با کسر بخشی از حقوق خود به نفع سیل‌زدگان موافقت کرده بودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.