یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱

تمدید هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاههای علوم پزشکی کشور تا اول اسفندماه

پوستر جشنواره فرهنگی

به گزارش مفدا، تقویت فضای پرنشاط وانگیزه فرهنگی و هنری در دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی، توسعه و تقویت مشارکت دانشجویان خصوصاً در کانون‌های فرهنگی هنری به منظور تربیت چند بعدی دانشجویان و ترویج فرهنگ سلامت با بهره‌مندی از ابزار هنر از جمله اهداف برگزاری جشنواره هشتم است.

از جمله تغییرات مهم و منحصر به فرد جشنواره هشتم، امکان شرکت دانشجویان دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی در جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت است.

همچنین اضافه شدن بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیات علمی وزارت بهداشت به جشنواره هشتم، یکی از تغییرات دیگر این دوره جشنواره نسبت به جشنواره سال گذشته است.

 اقتصاد مقاومتی و تولید ملی، اخلاق اسلامی و انسانی، انسجام و وفاق ملی، اقتدار ایرانی و اهتمام به مشکلات جوانان از جمله محورهای مورد تأکید در هشتمین دوره جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت است.

در جشنواره هشتم شرکت‌کنندگان در بخش‌ها و رشته‌های ادبی، تئاتر، فیلم، هنرهای تجسمی و موسیقی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

سطوح جشنواره:

·  موضوع آزاد: ویژه دانشجویان دانشگاه­های علوم پزشکی وزارت بهداشت

·  موضوع آزاد کارمندان، اساتید و اعضا هیئت علمی دانشگاه­های علوم پزشکی وزارت بهداشت و دانش­آموختگان علوم پزشکی کشور (جامعه پزشکی کشور)

·  موضوع سلامت ویژه دانشجویان آموزش عالی کشور ( وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی)

کلیه متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت festival.behdasht.gov.ir از اول آبان ماه تا اول اسفند ماه برای ثبت نام و ارسال اثر اقدام کنند.

 آیین­ نامه جشنواره

سامانه ثبت اثر

کانال تلگرام :  

 •   @farhangikaums
 •   @radanews  

  دبیرخانه دانشگاهی جشنواره:

  معاونت فرهنگی دانشجویی- مدیریت فرهنگی –اداره امور فرهنگی دانشگاه –آقای فریدی

  تلفن تماس : 36162628

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.