چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

دانشجویان انجمن اسلامی افطار روز پانزدهم ماه مبارک رمضان را میزبان رئیس دانشگاه شدند

مراسم افطاری انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان

مراسم افطاری دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با رئیس این دانشگاه عصر روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت که مصادف با نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) بود در محل سلف دانشکده دندان پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان در این مراسم که با حضور دانشجویان ادوار مختلف انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی برگزارشد. دکتر قزلباش؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی، دکترعمارلو؛ معاون فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر قائمی؛ معاون آموزشی و دکترمحمدی؛ جانشین معاونت و مدیرفرهنگی دانشگاه میهمان دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه و اعضای دوره های مختلف انجمن بودند.

دانشجویان در این دیدار به بیان مشکلات صنفی و چالش های موجود برای اجرای برنامه های مختلف و مشکلات پیرامون این موضوعات پرداختند و هرکدام از نمایندگان دانشجویان در بخش های مختلف چالش های پیش روی خود را تشریح کردند و از مسئولان حاضر درخواست کردند اقدامات لازم دررفع این موارد را انجام دهند.

دکتر قزلباش در این مراسم با اشاره به اهمیت موضوعات فرهنگی و لزوم توجه به برنامه های جدید در این حوزه، بر رفع موانع و مشکلات موجود تاکید کرد. وی بخشی از مشکلات را به زیرساخت های نامناسب و امکانات محدودی که در اختیار دارد نبست داد و ابراز امیدواری کرد تا به زودی با انتقال ستاد به داخل پردیس بخشی از این چالش ها رفع شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در خصوص انتقال ساختمان ستاد مرکزی به پردیس و به تبع آن رفع بخشی از مشکلات ابراز امیدواری کرد که تا پایان تیرماه کارهای مربوط به بازسازی و تعمیرات به اتمام رسیده و این جابجایی انجام شود. وی گفت بحث انتقال قطعی و ضروری است و به محض اینکه ساختمان ستاد قبلی تخلیه شود بهره برداری لازم از آن برای رفع بخش عمده ی مشکلات انجام میشود و برنامه ریزی های لازم برای این موضوع در حال انجام است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.