یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

مراسم گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

تربت حیدریه

به همت شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، جشن بزرگ هفته خوابگاه‌ها طی دو روز همراه با اجرای برنامه های متنوعی چون برپایی سفره افطاری، مسابقه پانتومیم، اجرای لباهنگ، موسیقی زنده و ... در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مراسم گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها به همت شورای صنفی دانشگاه و همکاری مدیریت فرهنگی طی دو روز متوالی در سالن همایش‌های ابن سینا برگزار شد.

"دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی دانشجوی دانشگاه، ضمن تبریک هفته مذکور گفت: هر کدام از دوره‌های زندگی خاطرات مختلفی دارد و دوره دانشجویی از جذاب‌ترین دوره‌های زندگی محسوب می‌شود، اگرچه شرایط زندگی دانشجویی است اما بعدها دلتنگی شما را برای این دوران در پی دارد.

وی ادامه داد: دوران دانشجویی طلایی ترین دوره برای یادگیری زندگی با افرادی از فرهنگ ها و شهرهای مختلف است  لذا زندگی خوابگاهی باعث ارتقا ما خواهد شد.

"معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه "در ادامه به معرفی "پویش همدلی" و کمک ها دانشجویان از طریق شماره‌های اعلامی از پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا دانشگاه پرداخت تا هموطنان ما در مناطق سیل زده بدون دغدغه زندگی آرامی را داشته باشند.

"قربانی" در پایان به تلاش دانشگاه در جهت تامین خوابگاه های دانشجویی پسران و دختران گفت: امیدواریم تا آغاز ترم تحصیلی جدید برای پسران دانشجو خوابگاهی با امکانات و شرایط مناسب فراهم شود.

 همچنین در شب دوم این مراسم بنا بر تصمیم معاونت فرهنگی و دانشجویی و در راستای مدیریت منابع اختتامیه مسابقات ورزشی درون دانشگاهی با مراسم هفته خوابگاه بصورت همزمان برگزار شد. "سید حمید حسینی"مدیر فرهنگی دانشجویی، در حاشیه تجلیل از برگزیدگان مسابقات درون دانشگاهی ورزش های همگانی و در مصاحبه با خبرنگار مفدا گفت: برنامه های ورزشی با تشکیل انجمن ورزشی در دانشگاه و با حضور و فعالیت تیمی دانشجویان به مراتب بهتر و پویاتر شده است و ما در صدد هستیم تا اینگونه برنامه های شاخص مستمر باشد و این قول را به دانشجویان جهت برگزاری سطح کیفی و کمی بالاتر در ترم تحصیلی جدید خواهیم داد.  

لازم به ذکر است، بخش‌های گوناگون جشن هفته خوابگاه‌ها شامل برپایی سفره افطاری، مسابقه پانتومیم، اجرای لباهنگ، موسیقی زنده، اهدای جوایز مسابقات درون دانشگاهی ورزش‌ها همگانی، تجلیل از اعضای روابط عمومی دانشگاه، تجلیل از زحمات معاون فرهنگی دانشجویی پیشین، اعطا حکم دبیران انجمن های علمی دانشجویی بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.