پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰

به همت انجمن اسلامی دانشجویان؛

تریبون آزاد "بررسی مطالبات دانشجویان از دولت و حقوق دانشجویی" در علوم پزشکی اردبیل برگزار شد + تصاویر

تریبون آزاد

به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، تریبون آزاد "بررسی مطالبات دانشجویان از دولت و حقوق دانشجویی" در سالن آمفی تئاتر شهیدان نوعی اقدم دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، تریبون آزاد "بررسی مطالبات دانشجویان از دولت و حقوق دانشجویی" در سالن آمفی تئاتر شهیدان نوعی اقدم دانشگاه برگزار شد.

این برنامه به مناسبت سالروز تأسیس انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد و آرش بیگ پور، رئیس ستاد جوانان حجت الاسلام حسن روحانی در استان اردبیل، سخنران اصلی این برنامه بود.

در ابتدای برنامه نمایندگان دانشجویان در پشت تریبون قرار گرفته و به دغدغه‌های دانشجویان و انتظارات قشر دانشجو از دولت اشاره کرده و خواستار توجه هرچه بیشتر به قشر دانشجو شدند.

همچنین دانشجویان در این تریبون به مواردی در رابطه با امور خوابگاهی اشاره کردند که ژیلا خانبابازاده، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در انتهای برنامه توضیحاتی در این رابطه به دانشجویان ارائه داد.

رونمایی از طرح رفاهی بیدار 

در این برنامه، بهمت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، طرح رفاهی بیدار در راستای ارائه خدمات به دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رونمایی شد.

لازم به ذکر است که این طرح تنها در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و ارومیه در حال اجرا می‌باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.