پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

بسیاری از مسائل و مشکلات دانشجویان خارجی از سال پیش تاکنون حل شده است

افطاری و پرسش و پاسخ دکتر صومی با دانشجویان خارجی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دیدار صمیمی با دانشجویان خارجی عنوان کرد: بسیاری از مسائل و مشکلات دانشجویان خارجی از سال پیش تاکنون حل شده است.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دیدار صمیمی با دانشجویان خارجی این دانشگاه که در مسجد دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد حضور یافت.

وی خطاب به دانشجویان خارجی این دانشگاه گفت: وظیفه ما ساختن بسترها و سازندگی زیرساخت ها و حل مسائل و مشکلات برای تحصیل با کیفیت بالاتر شما عزیزان است.

وی افزود: طبق گزارشی که از مسئولان دریافت نموده ام، دانشگاه تعامل خوبی با نمایندگان شما عزیزان داشته است و بر اساس مشورت با خود شماها به بررسی و حل مسائل و مشکلاتتان پرداخته است.

صومی ادامه داد: بر این موضوع واقفیم که ده درصد برتر شرکت کنندگان در آزمون مربوط به ورود به دانشگاه های علوم پزشکی به تبریز می آیند و بر همین اساس نیز باید تحصیل شما و سطح سوادیتان بالاتتر باشد و برای این موضوع همه تلاشمان را کرده ایم و می کنیم.

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز اضافه کرد: بسیاری از مسائل و مشکلات شما عزیزان از سال پیش تاکنون خل شده است و این روند به حول و قوه الهی ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.