پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹

در حرم مطهر امام راحل(ره)،

چهاردهمین مجمع کانونهای قرآن و عترت وزارت بهداشت آغاز به کار کرد

مجمع

در ایام ماه مبارک رمضان و در جوار حرم امام راحل(ره) چهاردهمین مجمع کانونهای قرآن و عترت وزارت بهداشت آغاز به کار کرد.


به گزارش مفدا، اعضای مجمع کانونهای قرآن و عترت وزارت بهداشت که در نشست کانونهای قرآنی وزارت بهداشت در بهمن ماه سال گذشته پس از برگزاری انتخابات به شورای مرکزی این مجمع راه پیدا کردند در حرم مطهر امام راحل(ره) تشکیل جلسه دادند.
این جلسه با حضور مریم دهقانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، حسین محمدیان از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، محمد ملکی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، محمدجواد صادقی از دانشگاه علوم پزشکی ارتش، عزیزالله احمدی پناه از دانشگاه علوم پزشکی کرمان، عمادالدین دیلمی از دانشگاه علوم پزشکی شوشتر و علی بدیع الزمان از دانشگاه علوم پزشکی بم رسمیت یافت. در این جلسه مریم دهقانی پس از رای گیری به عنوان دبیر مجمع انتخاب شد.
پیگیری ساخت اپلیکیشن، راه‌اندازی استارت آپ های قرآنی، سازماندهی سفیران قرآنی در دانشگاه‌های علوم پزشکی، ویرایش و اصلاح آیین نامه مجمع، برگزاری جلسات با مدیران فرهنگی و معاونان دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی، برگزاری جلسه با معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، پی‌گیری برگزاری همایش در دانشگاه علوم پزشکی ارتش، برگزاری پنجمین همایش فعالان قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی همکاری با سرویس قرآن و عترت مفدا و برگزاری با شکوه هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌های علوم پزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پی‌گیری هر یک از این امور به یکی از اعضای مجمع واگذار شد.

اعضای شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت سپس در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برنامه‌های خود را با مسوولان مرکز قرآن و عترت مطرح و از آنها قول مساعد برای همکاری و تامین بودجه گرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.