جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

سرپرست انجمن والیبال فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی:

مقام قهرمانی والیبال در یونیورسیاد را حفظ می‌کنیم

اردوی تیم ملی والیبال

سرپرست انجمن والیبال فدراسیون ملی ورزشگاهی دانشگاهی گفت: مقام قهرمانی والیبال در سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان را حفظ می کنیم.

به گزارش مفدا ، مهدی مقدم‌منش اظهار کرد: اولین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال اعزامی به سی‌امین یونیورسیاد به‌مدت چهار روز زیر نظر کمیته فنی در دانشگاه تهران در اردیبهشت ماه با حضور ۴۸نفر از برترین‌ ورزشکاران آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش و...) برگزار شد. از بین این ۴۸ نفر، ۱۰ نفر انتخاب شدند و به مرحله دوم اردوهای انتخاب تیم ملی والیبال راه یافتند.

سرپرست انجمن والیبال فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی افزود: دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال اعزامی به سی‌امین یونیورسیاد با حضور ۱۰ دانشجو راه یافته از اردوی مرحله اول به همراه ۱۳ دانشجو والیبالیست تیم ملی امید و لیگ برتری به میزبانی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی به مدت یک هفته برگزار شد و از این ۳۳ نفر، ۱۸ نفر به سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال اعزامی به سی‌امین یونیورسیاد راه یافتند.

وی افزود: سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال با حضور ۱۸ نفر برگزار می‌شود که در از این اردو  ۱۴ نفر به چهارمین اردوی انتخابی تیم ملی راه پیدا می‌کنند. چهارمین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال اعزامی به سی‌امین یونیورسیاد به اعزام دانشجویان به مسابقات متصل است.

مربی تیم ملی والیبال اعزامی به سی‌امین یونیورسیاد در ادامه تصریح کرد: در چهارمین و آخرین اردو نیز از بین آن ۱۴ نفر، ۱۲ نفر توسط سرمربی تیم انتخاب و به مسابقات یونیورسیاد تابستانی اعزام می‌شوند. انتخاب بین این دانشجویان ورزشکار بسیار مشکل است زیرا این دانشجویان از سطح بالایی برخوردار هستند و همگی از بهترین‌های این رشته محسوب می‌شوند.

مقدم‌منش در گفت وگو با آنا عنوان کرد: در رقابت‌های یونیورسیاد گذشته تیم ملی کشورمان قهرمانی والیبال را از آن خود کرده بود که اکنون حفظ این قهرمانی سخت است. تیم ملی والیبال کشورمان در سی‌امین دوره یونیورسیاد با کشورهای کانادا، برزیل و لهستان به رقابت خواهد پرداخت، کشورهایی که در این رشته ورزشی حرفی برای گفتن دارند. اما ما به کسب موفقیت در این دوره از رقابت‌ها امیدوار هستیم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.