شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۷

با مشارکت اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم

بسترهای ورزشی دانشگاه علوم پزشکی قم تقویت می‌شود

منعم

رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان قم ضمن بازدید از اماکن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی قم، از تقویت بسترها و تجهیزات ورزشی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به دعوت مسئولان اداره تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی قم از اماکن ورزشی خوابگاه دختران و سالن چند منظوره مجتمع دانشگاهی پردیس بازدید کرد.
اکبر عابدی مدیر اجرایی مجتمع دانشگاهی پردیس طی سخنانی با اشاره به استعدادهای ورزشی بسیاری در دانشگاه علوم پزشکی قم وجود دارد، اظهار کرد: پرداختن به این استعدادها موجب موفقیت دانشجویان با استعداد در رشته‌های مختلف ورزشی و افزایش افتخارات ورزشی استان قم می‌شود.
وی از جایگاه قشر دانشجو در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و همچنین تاثیرگذاری آن‌ها در میان اقشار دیگر یاد کرد و گفت: دانشجویان از جمله اقشاری هستند که رفع مشکلات آن‌ها موجب رفع مشکلات جامعه می‌شود.
عابدی به برخی از تجهیزات و بسترهای ورزشی موجود در دانشگاه علوم پزشکی قم اشاره کرد و افزود: تربیت‌بدنی این دانشگاه طی سال‌های اخیر به پیشرفت‌های قابل توجهی رسیده به همین علت نظر دانشجویان را به خود جلب کرده است.
همچنین، مدیرکل ورزش و جوانان استان قم نیز با اشاره به اهتمام ویژه این اداره‌کل نسبت به حمایت از قشر جوان مطرح کرد: تقویت تجهیزات و بسترهای ورزشی دانشگاه علوم پزشکی قم در حد توان این اداره‌کل دنبال می‌شود.
خاطرنشان می‌شود، بررسی راهکارهای افزایش تعاملات دو طرفه میان دانشگاه علوم پزشکی و اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم از جمله مباحث این بازدید مورد توجه قرار گرفت.
انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.