شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

واریزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به حساب "پویش ملی بهار همدلی" اعلام شد

مبلغ واریز شده به حساب پویش ملی جهرم

واریزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به حساب پویش ملی بهار همدلی، تا چهارم خرداد ماه، مبلغ ۴۰ میلیون ریال می‌باشد.

به گزارش مفدا-جهرم" به نقل از دکتر حجت معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه: واریزی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به حساب پویش ملی بهار همدلی، تا چهارم خرداد ماه ۹۸ ، ۴۰ میلیون ریال می‌باشد.

"دکتر محسن حجت" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کشور اظهار داشت: پویش ملی بهار همدلی بهترین راه حل ممکن برای رفع دغدغه ساخت منازل هموطنان خسارت دیده از سیل اخیر کشور است.

وی از مسئولان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه خواست‌ با پیوستن به این حرکت انسان دوستانه، حمایت خود از هموطنان مناطق سیل زده را اعلام کنند.

حجت گفت: هر کس با پیوستن به این پویش ملی می تواند حتی با کمترین مبلغ، قطره ای در دریای بیکران عاطفه و مهربانی کمک به هموطنان سیل زدمان  داشته  باشد  .

به گفته وی دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز همانند دیگر دانشگاه‌ها در کمال شفافیت واریزی وجوه نقدی دانشگاه را به صورت روز شماربه دبیرخانه پویش ملی بهار همدلی اعلام می‌کند.

هر شخص می‌تواند مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب  ۸۶۴۵۶۵۰۸۳۲  و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۹۵۴۲۸۰۵۲ بانک ملت شعبه ۱۷ شهریور به نام پویش ملی بهار همدلی دانشگاه علوم پزشکی جهرم واریز نماید.

گفتنی است، در ای طرح ملی به ازای هر خانه ۳۰ میلیون تومان، پویش ملی دانشگاه و ۶۰ میلیون تومان سازمان های حمایت کننده مانند کمیته امداد و بهزیستی کمک رسانی کرده تا با مبلغ ۹۰ میلیون تومان یک باب منزل مسکونی کوچک طی ۹ ماه و در زمان عقد قرار داد برای  سیل زدگان ساخته شود و هویت ملک در حال ساخت و مکان ساخت آن از آغاز طرح مشخص خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.