شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه؛

پنجمین زنگ سلامت دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد

تربیت

به‌مناسبت هفته خوابگاه‌ها و به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، پنجمین زنگ سلامت با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه به صدا درآمد.

به گزارش مفدا لرستان، در ادامه فعالیت‌های  اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، سی و یکم اردیبهشت سال‌جاری پنجمین زنگ سلامت دانشجویان پسر دانشجوی رشته پزشکی با حضور رییس و کارشناسان اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به صدا درآمد.

این برنامه در سالن ورزشی مجتمع پردیس آیت الله کمالوند و به مدیریت "مهرداد کریم پور" رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

پنجمین زنگ سلامت اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با برگزاری چند رشته ورزشی اعم از: دارت، فوتسال و مچ اندازی ویژه دانشجویان شروع به کار کرد و از این میان نفرات اول تا سوم انتخاب و هدایایی به آنها اهدا شد.

گفتنی است، شور و شعف دانشجویان با فعالیت‌ها و حرکات ورزشی دو چندان شد، چرا که تحرک رمز سلامتی و ضامن توسعه همچنین سلامت پایدار می باشد.

در پایان برنامه نیز دانشجویان با دریافت جوایزی پایان زنگ سلامت را اعلام کرده و کمپین هفتگی اجرای زنگ سلامت را به همدیگر گوشزد کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.