شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

جلسه مدیران ادارات معاونت فرهنگی درخصوص بررسی برنامه های پیش رو برگزار شد

جلسه مدیران معاونت فرهنگی و امور دانشجویی زنجان

مدیران بخش های مختلف معاونت فرهنگی صبح روز پنجشنبه با معاون فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهت آمادگی برای برنامه های هفته آینده بخصوص شب های قدر و نحوه اجرای برنامه های مختلف جلسه ی هفتگی خود را برگزار کردند و برنامه های هر بخش توسط مدیران این معاونت بررسی و بحث شد.

به گزارش مفدا زنجان هر یک از مدیران مربوطه برنامه های خود را در این جلسه ارائه دادند در ابتدای جلسه دکتر عمارلو معاون فرهنگی و امور دانشجویی با تاکید بر آسیب شناسی برنامه های اجرا شده ابراز امیدواری کرد که با این برنامه های اجرا شده بهتر شوند.

توری کشی برای پنجره های خوابگاه ها، پیگیری وضعیت اینترنت خوابگاه ها، برنامه ریزی برای ارتباط بهتر با دانشجویان، تجهیز و افزایش کارایی تجهیزات ورزشی، پیگیری موضوع دوچرخه سواری در پردیس، تعداد غذاها و ملزومات مورد نیاز برای برنامه های شب های قدر، برنامه ریزی و نحوه اجرای برنامه های این شب های پرفضیلت از عمده موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی در این جلسه، برگزاری منظم جلسات، پیگیری مصوبات جلسات گذشته جهت اجرای برنامه ها و رفع کاستی ها مشکلات را از جمله اهداف جلسات مدیران در آینده دانست و تاکید کرد با پیگیری مصوبات بخشی از مشکلات کمتر شده و یا حداقل با مشخص شدن دلایل عدم حل مشکل، نتیجه آن به آگاهی دیگران اطلاع رسانی شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.