شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

دانشکده ی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار کرد؛

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با حضور معاون آموزشی دانشگاه و مسئولین دانشکده

جلسه پرسش و پاسخ

جلسه ی پرسش و پاسخ دانشجویان رشته ی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پیرامون مسائل گوناگون این دانشکده با حضور معاون آموزشی دانشگاه، مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی، رئیس و معاون دانشکده پرستاری و مسئول EDO این دانشکده برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ در ابتدای این جلسه، چهار نفر از دانشجویان دانشکده ی پرستاری حضرت زینب«س» ، مشکلات و مسائل مورد نظر خود پیرامون نکات آموزشی، صنفی و هم چنین مسائل مربوط به دانشجویان کارآموز و کارورز در بیمارستان ها را بیان نمودند.

دکتر نازآفرین حسینی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گفت: رشته پرستاری یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین رشته ها در حوزه ی سلامت و درمان است و در دنیا نه تنها به عنوان یک شغل، بلکه به مثابه یک هنر مطرح می باشد و لازم است تا در راستای رشد و پرورش دانشجویان کارآمد و دارای سطح بالای علمی و مهارتی، حداکثر تلاش و ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی به کار گرفته شود.

وی افزود: دانشجویان پرستاری باید از اهمیت و ارزش رشته ی خود به خوبی مطلع باشند و در راستای اعتلا و ارتقای آن از هیچ تلاشی فروگذار نکنند فلذا از دانشجویان انتظار داریم که صرفا به دنبال یادگیری پروسیجرهای بالینی و تجربی نباشند و همواره دانش علمی خود را به روز کرده و افزایش دهند.

دکتر حسینی ضمن ابراز خوشحالی از حضور پرشور دانشجویان و رعایت نکات لازم در بیان انتقادات و پیشنهاداتشان، اذعان داشت: به دانشجویان عزیز پرستاری قول می دهم که پیگیر تمامی مسائل و مشکلاتشان باشم و نهایت تلاش خود را در جهت رفع نیازهای به حق آنها اعمال دارم.

دکتر شهلا نجفی، رئیس دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته، ان شاء الله با شروع ترم جدید به تمام دانشجویان روپوش سفید اهدا و علاوه بر آن طی پیگیری های انجام شده، به زودی اتاق پراتیک این دانشکده به وسایل و مولاژهای جدید مجهز خواهد شد.

دکتر نجفی خاطرنشان کرد: از دانشجویان خواستاریم که مسائل مختلف آموزشی، انتقادات و پیشنهادات خود را به ما برسانند و مطمئنا سعی و تلاش ما، رفع و حل آنهاست تا بتوانیم شرایط مناسب را برای تحصیل هرچه بهتر دانشجویان فراهم کنیم.

وی ضمن اشاره به مسئله واکسیناسیون دانشجویان افزود: دانشجویانی که متولد ۱۳۷۰ به بعد هستند برنامه واکسیناسیونشان تکمیل شده است و نیازی به واکسن مجدد ندارند اما در صورت لزوم، می توانند نتیجه تیتر آنتی بادی خود را چک کرده و در صورت نیاز به دانشکده اعلام کنند تا مساعدت لازم در جهت واکسن مجددشان صورت بگیرد.

دکتر سیما محمدحسینی، رئیس EDO دانشکده پرستاری، در پایان این جلسه اضافه کرد: ما همواره از دانشجویان فعال و علاقه مند در زمینه های پژوهشی، آموزشی و.. استقبال می کنیم و انتظار داریم دانشجویان فعالیت خود را بالا ببرند تا بتوانیم در زمینه های مختلف، دانشجویان پرتوان و کارآمد به جامعه معرفی کنیم.

این نشست از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در محل سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

خبرنگار: محمّدرضا کرم نسب

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.