شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰

بازدید معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه از دانشکده پرستاری قاین وعصری که دکترجوادی با دانشجویان خوابگاهی گذراند

بیرجند/بازدید از قاین

در جریان سفر رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه به قاین، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز با همراهی مدیران معاونت از دانشکده پرستاری مامایی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر عباس جوادی ابتدا بازدیدی از خوابگاه دخترانه ای که به همت بنیاد 15 خرداد در حال ساخت است بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت اجرایی عملیات ساختمانی آن قرار گرفت
وی در ادامه نیز بازدیدی از سلف سرویس دانشجویی و سایر فضاهای آموزشی دانشکده داشت تا جویای ارانه خدمات تغذیه ای، رفاهی، صنفی و آموزشی به دانشجویان گردد.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه که در ده روز گذشته به اکثر خوابگاه های دانشجویی سر زده بود این بار نیز به جمع دانشجویان دختر خوابگاه عقیله این دانشکده رفت تا به بررسی مسائل و مشکلات مختلف دانشجویان در حیطه های مختلف بپردازد/
دکتر جوادی در این بازدید یک روزه همچنین نشستی با نمایندگان دانشجویان و فعالین فرهنگی و اعضای شورای صنفی برگزار کرد.
پایان بخش این سفر یک روزه، حضور در سایر برنامه های بازدید رئیس دانشگاه و همچنین شرکت در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه با محوریت بررسی مشکلات شبکه بهداشت و درمان قاین بود.
گفتنی است دکتر محمد ابراهیم عبدالرزاق نژاد مدیر امور دانشجویی، دکتر جواد قدوسی نژاد مدیر امور فرهنگی و ابراهیم ایوبی رئیس اداره خوابگاه ها در این بازدید دکتر عباس جوادی را همراهی کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.