یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

بررسی امکانات رفاهی دانشجویان در رختکن بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی جهرم

بررسی امکانات رفاهی دانشجویان در رختکن بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی جهرم

با عنایت به اینکه خدمات و تسهیلات رفاهی دانشجویان در بیمارستانها برای معاونت فرهنگی و دانشجویی حائز اهمیت است، امکانات رفاهی دانشجویان در رختکن بیمارستانهای پیمانیه و مطهری مورد بررسی و بازدید قرار گرفت .

به گزارش مفدا جهرم " طی برنامه از قبل تعین شده و تحویل کمدها به مسئول خدمات بیمارستانها دکتر حجت معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه دکتر عبدالهی فرد مدیر دانشجویی دانشگاه ، عدنانی مترون بیمارستان و سوپروایزر بالینی بیمارستان ،جهت بررسی وضعیت رفاهی دانشجویان کشیک، در بازدید رختکن های بیمارستان پیمانیه پای صحبت دانشجویان نشستند .

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم جهت رفاه دانشجویان در بیمارستانها و امنیت وسایل شخصی ایشان اقدام به تجهیر رختکن های دانشجویان در بیمارستان ها نمود .

دکتر حجت در خصوص این اقدام گفت  :  نیاز دانشجویان در رختکن  بیمارستانها به کمد شخصی کاملا به جا بوده و بعد از در خواست ایشان وضعیت رفاهی رختکن بیمارستانها مورد بررسی قرار گرفته است  .

وی با عنوان این که از سالهای گذشته تا کنون تعداد ۱۸۴ عدد کمد به رختکن دانشجویان دختر و ۱۵۰ کمد در بیمارستانهای شهید مطهری و پیمانیه جهرم اختصاص داده شده بود اظهار داشت : به علت تغییرات و ساخت و ساز در برخی از قسمت های بیمارستان و کوچک شدن اتاق های رختکن دانشجویان تعداد آن کم شده بود.

وی خاطر نشان می سازد : این اقدام ضروری بوده و نیاز به پیگیری و همکاری دانشجویان دانشگاه دارد تا با همکاری هر چه بیشتر با مسئولان، وضعیت رفاهی آنان دربیمارستان بهسازی شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.