یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

۶۷۲ اثر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان به جشنواره سیمرغ ارسال شد

دکتر صالحی/کاشان

دکتر محمدحسین صالحی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه ۶۷۲ اثر به جشنواره بین المللی سیمرغ ارسال شده افزود: ۵۱ درصد از شرکت کنندگان در این جشنواره را دانشجویان و ۴۵ درصد را کارکنان تشکیل می‌دهند.

به گزارش مفدا کاشان، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفتگو با خبرنگار مفدا ضمن اعلام این خبر گفت: از مجموع ۶۷۲ اثر ارسالی به دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، ۵۱۱ عنوان اثر در بخش هنرهای تجسمی، ۱۲عنوان اثر در بخش تئاتر، ۱۲عنوان اثر در بخش فیلم، ۱۱۹عنوان اثر در بخش ادبی و شش اثر در بخش موسیقی و ۹ اثر در بخش هنرهای نمایشی به ثبت رسیده است.

صالحی اظهار داشت: ۵۱ درصد از شرکت کنندگان در این جشنواره را دانشجویان، ۴۵ درصد کارکنان و چهار در صد را اساتید شامل می شوند.

مدیر فرهنگی دانشگاه در خصوص افزایش کیفی آثار دانشجویان بیان داشت : این مدیریت اقدام به برگزاری دوره های آموزشی جهت ارتقاء و توانمندسازی دانشجویان نموده است.

صالحی در ادامه بر نقش موثر سفیران سیمرغ در خصوص اطلاع رسانی و معرفی جشنواره به کارکنان و دانشگاهیان بصورت آموزش چهره به چهره نیز اشاره نمود.

وی تصریح کرد: این جشنواره به منظور شناسایی و رشد استعدادهای فرهنگی و هنری دانشجویان، کارکنان، اساتید و جامعه پزشکی کشور، برگزار می شود.

گفتنی است، جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» با شعار "سالم زیستن، هنر است" در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، تابستان سال جاری در شهر تهران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.