یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خبرداد

مشارکت بیش از ۶۰ درصدی دانشجویان در انتخابات شوراهای صنفی

شورای صنفی قم

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم از برگزاری موفق پنجمین دوره انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان این دانشگاه یاد کرد و گفت: بیش از ۶۰ درصد از دانشجویان در این دوره از انتخابات مشارکت داشته‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، محمد عزیزی‌فر طی گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار کرد: در خوابگاه امام خمینی(ره) و دانشکده دندانپزشکی سه عضو اصلی و یک عضو علی‌البدل، در دانشکده‌های بهداشت، پیراپزشکی و پرستایی و مامایی و خوابگاه کوثر پنج عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل و در دانشکده پزشکی هفت عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل با آرای دانشجویان انتخاب شده‌اند.
وی اضافه کرد: این دوره از انتخابات شوراهای صنفی در اردیبهشت‌ماه طی هفته خوابگاه‌ها و با شعار «همدلی، تجربه مدیریت، مسئولیت‌پذیری و مشارکت‌جویی» برگزار شد که داوطلبان از ۲۲ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه روند ثبت‌نام خود را تکمیل کرده و از ۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه نیز تبلیغات خود را انجام دادند تا اینکه انتخابات در ۳۰ اردیبهشت‌ماه برگزار و منتخبین مشخص شدند.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه پنجمین دوره انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان این دانشگاه در هفت حوزه انتخاباتی و با مدیریت مطلوب مسئولان و کارشناسان مرتبط برگزار شد، تصریح کرد: بیش از ۶۰ درصد دانشجویان در این انتخابات مشارکت داشتند.
وی ادامه داد: از دانشجویان منتخب عضو شوراهای صنفی می‌خواهیم با توجه به اینکه امانت‌دار آرا و مورد اطمینان دانشجویان هستند، امسال شورای صنفی متفاوتی را رقم زده که این شورا بتواند با مشارکت مسئولان دانشگاه به رسالت خود به‌خوبی عمل کنند.
عزیزی‌فر با اشاره به اینکه منتخبین این انتخابات به مدت یک سال مسئولیت شوراهای صنفی را بر عهده خواهند داشت، مطرح کرد: این افراد باید در نخستین نشست خود دبیر شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی قم را با برگزاری انتخابات داخلی مشخص کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.