سه‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

دکتر کوروش عزیزی خبر داد:

ساخت یک واحد مسکونی در قالب پویش ملی بهار همدلی توسط هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دکتر عزیزی

در نشست هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز که با حضور رییس و معاونین دانشگاه برگزار شد، موضوع جذب و هدایت کمک‌های نقدی دانشگاه بررسی شد و مصوب گردید اعضاء هیأت رئیسه دانشگاه به‌صورت داوطلبانه اقدام به تامین هزینه احداث یک واحد مسکونی در یکی از مناطق سیل زده کشور نمایند.

به گزارش مفدا شیراز، در پی اعلام پویش ملی بهار همدلی، اعضاء هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در حرکتی منسجم و یکپارچه، هزینه احداث یک واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور را تقبل نمودند.

پس از اعلام وابلاغ رسمی راه اندازی پویش بزرگ ملی بهار همدلی از سوی مقام عالی وزیر بهداشت، معاونت فرهنگی و امور دانشجویی این دانشگاه نیز، همگام و همراه با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، فعالیت گسترده ای را برای معرفی این طرح و نیز جذب کمک های نقدی دانشگاهیان آغاز نمود.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: از آنجا که ساخت و احداث مسکن در این مرحله از کمک های مردمی به مناطق سیل زده از اولویت بالا و اساسی برخوردار می باشد، می توان پویش ملی بهار همدلی را طرحی هوشمندانه و کارشناسی شده معرفی نمود.

دکتر کوروش عزیزی ادامه داد: بر این اساس، نشست های هم اندیشی زیادی با هدف استفاده از آراء سایرین و بهره وری از خلاقیت های همکاران در جهت جذب حداکثری کمک های دانشگاهی برگزار گردید و تمامی پیشنهادات ارائه شده بررسی و تجمیع گردیدند.

وی اظهار داشت: بر اساس سهمیه بندی تعیین شده توسط وزارت متبوع، بالاترین میزان انتظار جمع آوری کمک های نقدی در میان تمامی دانشگاه علوم پزشکی های کشور به شیراز تخصیص داده شده و بر اساس همین سهمیه بندی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز موظف به تهیه مبلغ ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان جهت احداث ۱۲۵ واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور می باشد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه افزود: در نشست اخیر هیئت رئیسه دانشگاه که با حضور ریاست و معاونین این مرکز عالی آموزش پزشکی برگزار گردید، موضوع جذب و هدایت کمک های نقدی دانشگاه بررسی شد و در همین جلسه مصوب گردید تا اعضاء هیئت رئیسه دانشگاه بصورت داوطلبانه اقدام به تامین هزینه احداث یک واحد مسکونی در یکی از مناطق سیل زده کشور نمایند.

استاد تمام رشته حشره شناسی دانشگاه اظهار داشت: تا کنون واحدهای مختلف تابعه این دانشگاه بویژه دانشکده های اقماری، اقدامات خلاقانه و خوبی را جهت تامین کمک های نقدی همکاران جهت مشارکت هر چه بیشتر در این کار خیر و نیک اندیشانه به انجام رسانده اند.

عزیزی با اشاره به این موضوع که مشارکت داوطلبانه در پویش ملی بهار همدلی شامل کلیه کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه می باشد، گفت: حساب نزد بانک صادرات شعبه شهید فقیهی به نام های علی بهادر، کوروش عزیزی و محمدرضا پنجه شاهین به شماره ۰۳۳۸۶۰۴۵۰۷۰۰۰، شماره شبا IR۷۲۰۱۹۰۰۰۰۰۰۰۳۳۸۶۰۴۵۰۷۰۰۰ و همچنین کارت بانک به شماره ۸۰۸۶*۱۵۳۹*۶۹۷۵*۶۰۳۷  افتتاح شده و آماده دریافت کمک های نقدی انفرادی و یا گروهی همکاران دانشگاهی می باشد.

وی توضیح داد: این حساب بانکی به عنوان حساب متمرکز و اختصاصی پویش بهار همدلی اعلام می گردد و تمامی وجوهی که از هر فرد حقیقی یا حقوقی به این حساب واریز شود، صرفا جهت خانه سازی و تهیه مسکن برای هموطنان آسیب دیده از سیل هزینه خواهد شد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، راه اندازی پویش ملی بهار همدلی را حرکتی ماندگار، مانا و از مصادیق صالحات باقیات معرفی نمود و از تمامی همکاران در رده های مختلف دانشگاه خواست که  کمک های نقدی خود به هر میزان را به شماره حساب های یاد شده واریز نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.