چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛

بیانیه دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

د ع پ دزفول

روز قدس روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود.

به گزارش مفدا دزفول ، روز جهانی قدس مناسبتی جهانی است که از یک سال پس از انقلاب اسلامی ایران، در آخرین جمعه ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود." حضرت امام خمینی(ره)"  در مورد روز قدس گفته بود: «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آن‌ها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم . روز قدس، روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود باید ملتهای مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همان‌طور که ایران قیام کرد، و دماغ مستکبرین را به خاک مالید، و خواهد مالید، تمام ملتها قیام کنند، و این جرثومه‌های فساد را به زباله‌دانها بریزند.

بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی دزفول بر خود وظیفه دانسته تا در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و روز قدس بیانیه زیر را صادر نماید.

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع از حق و حمایت مظلومین و مستضعفین جهان مهمترین آموزه دینی و افتخار ابدی ما ملت مسلمان ایران است ، که به میمنت انقلاب اسلامی و با پیروی از دعوت آن پیر سفر کرده "حضرت امام خمینی(ره)"هر ساله در آخرین جمعه ماه پر برکت رمضان ، سرتاسر ایران اسلامی را به خروش در می آورد تا دلگرمی قوی برای مظلومین و هشداری شدید برای نظام سلطه باشد تا نشان دهد ایران اسلامی پایتخت و ندای رسای تمام مردمی است که حقوقشان غاصبانه پایمال ستمگران جهان شده است.

ما دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی دزفول همراه و همدل با تمامی مردم کشور و شهرمان برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و برای رهایی قدس شریف از دست جنایتکاران صهیونیست جمعه در صفوف اول راهپیمایی حضور خواهیم داشت.

به امید پیروزی هرچه سریعتر حق بر باطل

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.