شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳

حضور سفیران بهار همدلی در دانشکده شهید بهشتی رشت

بهار همدلی، دانشکده پرستاری

fi همت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همکاری دانشجویان فعال فرهنگی این دانشگاهT غرفه اطلاع رسانی و جمع آوری کمک‌های نقدی به نفع "پویش ملی بهار همدلی" در دانشکده شهید بهشتی رشت برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان؛ غرفه اطلاع رسانی دانشجویی و جمع آوری کمک های نقدی اساتید، کارکنان و دانشجویان به نفع پویش ملی دانشگاه های علوم پزشکی کشور تحت عنوان "بهار همدلی" به همت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همکاری دانشجویان فعال فرهنگی این دانشگاه، در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت برگزار شد.

در راستای برگزاری این غرفه و با دعوت سفیران پویش، نسرین مختاری، ریاست دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی، زهرا طاهری، محمدرضا یگانه، محمدتقی مقدم نیا و ‌صدیقه رضایی اعضای هیئت علمی و چندین نفر از کارکنان این دانشکده و هم چنین تعداد قابل توجهی از دانشجویان ضمن پیوستن به این پویش، کمک های نقدی خود را اهدا نمودند.

گفتنی است، پویش ملی "بهار همدلی" با هدف ساخت منازل مسکونی برای حادثه دیدگان سیل اخیر تشکیل شده و مقرر است دو برابر مقدار کمک هایی که از دانشگاهیان علوم پزشکی کشور جمع آوری می‌شود توسط نهادهای حمایتی به صورت کمک بلاعوض اضافه شود و برای سیل زدگان ارسال گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.