شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

امید واریم روزی شاهدآزادی مردم بی دفاع فلسطین از اسارت رژیم صهیونیستی باشیم

image.png

حضور دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که قشر ظلم ستیز جامعه هستند درروز قدس امسال با شکوه تر از گذشته بود.

به گزارش مفدا یاسوج ؛ کلیه کارکنان ،دانشگاهیان ودانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفتند ، حمد و سپاس ذات اقدس احدیت جَلَّ و علا را که توفیق عنایت فرمود تا بار دیگر در یوم الله قدس باحضور حماسی و پر شور در صحنه و همگام با امت بصیر، عامل به وظیفه و دشمن شناس کشورهای اسلامی و آزادی خواهان جهان، حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین، آزادی قدس شریف از چنگال خونین اشغالگران صهیونیستی، نابودی رژیم کودک کش و بیزاری از جبهه سلطه و استکبار و حامیان آن را رساتر از همیشه فریاد بزنیم.

دانشجویان ودانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ، در راهپیمایی سراسری و دشمن شکن «روز جهانی قدس» که روز نبی مکرم اسلام(صلّی الله علیه و آله و سلّم)، مظهر «وحدت اسلامی» در حمایت از آرمان فلسطین، پشتوانه امنیت کشور و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ با بانگ رسای توحیدی «الله اکبر» و «خامنه‌ای رهبر» ندا سر دادند.

یکی از دانشجویان علوم پزشکی یاسوج در راهپیمایی روز قدس وآخرین جمعه ماه مهمانی خدا گفت ؛ قطعا این وحدت میان مردم، در تقویت روحیه مقاومت منطقه ای و مقاومت جدی در برابر مکر وحیله های  طراحی شده به منظور به زانو درآوردن مردم منطقه بویژه مردم ایران  نیز تاثیر زیادی خواهد  داشت.

وی در پایان اشاره داشت اگر مسئولین همگام وهمراه مردم نباشند فریاد زدن ما اثری نخواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.