شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

برگزاری ۱۰ عنوان برنامه آموزش مهارت‌های زندگی در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

مشاوره . شهرکرد

سرپرست اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از برگزاری ۱۰ عنوان برنامه آموزش مهارت‌های زندگی در این دانشگاه از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد، "فاطمه امینیان" گفت: از ابتدای امسال تاکنون، هفت نشست خوابگاهی، دو کارگاه آموزشی و یک همایش در حوزه مهارت‌های زندگی ویژه دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شده است.

سرپرست اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، مهارت‌های همدلی و روابط بین فردی مؤثر؛ آسیب‌های اجتماعی و شکست عشقی؛ قاطعیت؛ سلامت، جمعیت و خانواده؛ مداخله در بحران؛ سلامت و سبک زندگی خوابگاهی و امید درمانی را از عناوین نشست‌های خوابگاهی برشمرد و افزود: کانون همتایاران مشاور با همکاری مشاوران اداره، این نشست‌ها را در هفته گرامیداشت خوابگاه‌های دانشجویی برگزار کردند.

امینیان تصریح کرد: در مراسم گرامیداشت هفته خوابگاه‌های دانشجویی و با حضور دکتر فردین جوانبخت، موضوع ارتباط هوش چندگانه با مهارت‌های زندگی برای دانشجویان شرکت کننده در این مراسم تشریح شد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری دو کارگاه سبک زندگی سالم و موفق هم‌زمان با هفته سلامت در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، یادآور شد: طرح‌های ملی سیمای زندگی دانشجویی و شیوع‌شناسی مصرف مواد هم با هدف برنامه‌ریزی و پیشگیری از شیوع و بروز آسیب‌های روانی اجتماعی با مشارکت دانشجویان در این دانشگاه به اجرا درآمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.