شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

با همکاری مدیریت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

انتخابات شورای صنفی دانشکده‌ها و خوابگاههای دانشجویی برگزار شد

شورا

انتخابات شورای صنفی دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه بر اساس دستورالعمل اجرایی و آیین نامه شورای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همزمان با گرامیداشت هفته خوابگاه‌های دانشجویی  برگزار شد.

به گزارش از خبرگزاری مفدا لرستان ؛در اولین نشست کمیته نظارت بر انتخابات  الگوی جداول انتخاباتی، برگه رای و  مهر انتخابات بررسی و مورد تائید قرار گرفت. همچنین در نشست کمیته اجرایی انتخابات، مسئولین حوزه های انتخاباتی تعیین شدند.

با پایان یافتن مهلت قانونی ثبت نام از بین ۱۵ واحد دانشگاهی تعداد کاندیداهای هفت واحد بعد از استعلام‌های انجام شده در خصوص تأیید صلاحیت نامزدها، انتخابات برگزار شد.

بر اساس جدول زمانی اعلام شده از سوی کمیته اجرایی انتخابات در مجتمع کمالوند، دانشکده داروسازی، و دانشکده های اقماری الیگودرز، پلدختر و مجتمع عالی سلامت دورود در تاریخ‌های ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ الی۱۳ ودر خوابگاه خواهران شهید مطهری و خوابگاه برادران بوعلی از ساعت ۲۱ الی۲۳ مورخه ۲۳ اردیبهشت ماه انتخابات برگزار و نتایج در همان حوزه انتخاباتی با حضور مسئول حوزه صورتجلسه شد.

در واحدهای دانشکده دندانپزشکی ، مجتمع گلدشت ، واحد بالین، دانشکده پرستاری بروجرد و خوابگاه‌های خواهران گلستان ، گلدیس، آزادگان و خوابگاه برادران کمالوند با توجه به اینکه تعداد کاندیداهای احراز صلاحیت شده به حد نصاب انتخابات نرسید انتخابات برگزار نشد و کاندیداها بعد از  تائید صلاحیت به عضویت شورای واحد ثبت نامی در آمدند

در پایان انتخابات و در دومین نشست اعضای کمیته  نظارت بر انتخابات، صورتجلسات مربوط به شمارش آرا و صحت انتخابات به تائید نهایی اعضای کمیته رسید.

در اولین نشست مجمع دبیران شورای صنفی دانشجویان دانشگاه که با حضور معاون دانشجویی فرهنگی ، مدیر اموردانشجویی، مدیرتربیت و کارشناسان مدیریت دانشجویی در پنجم خرداد ماه برگزار شد در ابتدا آقای مالمیر مدیر امور دانشجویی دانشگاه ضمن ارائه گزارش کوتاهی از برگزاری روند انتخابات در این دوره، به تشریح اهداف و رسالت شورای صنفی پرداختند.

در ادامه دکتر شیخیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه نیز ضمن بیان اهمیت شورای صنفی، برآگاهی دانشجو از وظایف قانونی خود و پیگیری مطالبات از مجرای قانونی تاکید داشتند.

در پایان نشست نیز آقای مهدی ملکی منفرد برای دومین سال پیاپی با اکثریت مطلق آرا به عنوان دبیر شورای صنفی مرکزی انتخاب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.