شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰

علاقمندان به شرکت در جشنواره ملی شعر طنز اراک تا هفتم تیر ماه فرصت دارند

داستان کوتاه

آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه اراک اعلام شد بر این اساس علاقه مندان برای شرکت در چهارمین دوره جشنواره شعر طنز و چهارمین دوره جشنواره داستان کوتاه اراک تا هفتم تیرماه فرصت دارند.

به گزارش مفدا، حمید حسنی؛ دبیر چهارمین دوره جشنواره شعر طنز اراک، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص این دوره از جشنواره گفت: هم اکنون مشغول دریافت آثار هستیم.

علاقه مندان برای شرکت در چهارمین دوره جشنواره شعر طنز و چهارمین دوره جشنواره داستان کوتاه اراک تا هفتم تیرماه فرصت دارند.

وی افزود: بعید نیست مهلت دریافت آثار در چهارمین دوره جشنواره شعر اراک و چهارمین دوره جشنواره داستان کوتاه اراک تمدید شود. تمدید زمان مهلت ارسال آثار به شرایط بستگی دارد.

دبیر جشنواره شعر طنز اراک در خصوص زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره ادبی اظهار داشت: اختتامیه جشنواره شعر طنز اراک و چهارمین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه اراک به طور همزمان در آبان ماه یا اوایل آذر ماه سال جاری در شهر اراک برگزار و برگزیدگان این دو جشنواره ادبی معرفی می شوند.

گفتنی است جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه اراک با موضوعات شهر کالبد شهری و شهروند و شهر جامعه و روابط اجتماعی در قالب های شعر نو، کلاسیک و ترانه آثار علاقه مندان به شرکت در این دوره جشنواره را دریافت می کند.

جشنواره داستان کوتاه اراک هم با همین موضوعات به دریافت اثر از علاقه مندان به شرکت در جشنواره می پردازد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.