شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

برگزیدگان بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد معرفی شدند

قرآن و عترت . شهرکرد

رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از معرفی برترین‌های بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد، مریم امیدی گفت: ۴۵ نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت با یکدیگر رقابت کردند که در پایان ۱۹ نفر از برگزیدگان موفق به راهیابی به مرحله بعدی این جشنواره شدند.

وی افزود: در بخش دانشجویی و در حوزه برادران، مهدی قاسمی، محمدجواد ایرانپور، سید جلال حسینی، محمد قوام‌نیا، محمد رمضانی و علی محرابی به ترتیب در رشته‌های ترتیل، تحقیق، اذان، حفظ ۲۰ جزء، آیین سخنوری و دعا و مناجات‌خوانی توانستند عنوان نخست را به دست آوردند.

امیدی با بیان اینکه در همین بخش و در حوزه خواهران، زهرا سلیمی در رشته ترتیل و مرضیه حسینی در رشته حفظ پنج جزء موفق به کسب عنوان نخست شدند، تصریح کرد: فاطمه فیروزی و فریبا آرین نیا هم در حفظ ۱۰ جزء و آیین سخنوری در جایگاه نخست قرار گرفتند.

وی یادآور شد: در بخش اساتید، دکتر فاضل محمدی مقدم در دعا و مناجات خوانی حائز مقام نخست شد و علیرضا بدری هم در رشته اذان به این مقام دست یافت.

رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از محمد حسین تاجی، محمدرضا ابراهیمی، مرتضی محمدی و غلامرضا رحیمی به عنوان برگزیدگان بخش کارکنان نام برد و گفت: این افراد به ترتیب در رشته‌های ترتیل، اذان، آیین سخنوری و دعا و مناجات‌خوانی توانستند با کسب مقام نخست به مرحله بعدی این جشنواره راه یابند.

وی افزود: در بخش کارکنان و در حوزه خواهران هم فرحناز صالحی در حفظ ۱۰ جزء ، شهلا تیموری در حفظ یک جزء و مریم امیدی در ترجمه خوانی به عنوان نفرات اول معرفی شدند.

امیدی تصریح کرد: نمونه آثار ضبط شده از برگزیدگان دانشگاهی به صورت غیرحضوری در دبیرخانه ستاد جشنواره بررسی شده و افراد حائز شرایط برای حضور و رقابت در مرحله سراسری دعوت خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.