یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶

۲۰ خرداد آخرین مهلت ارسال سی‌دی تلاوت شرکت کنندگان بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت

جشنواره

بنابر اعلام دبیر خانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت ۲۰ خرداد آخرین مهلت ارسال سی‌دی تلاوت شرکت کنندگان بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت و ثبت اسامی برگزیدگان بخش معارفی این جشنواره در سامانه است.

به گزارش مفدا، بنابر اعلام دبیر خانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت ۲۰ خرداد آخرین مهلت ارسال سی‌دی تلاوت شرکت کنندگان بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت و ثبت اسامی برگزیدگان بخش معارفی این جشنواره در سامانه است.

کارشناسان قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی لازم است سی دی تلاوت راهیافتگان به بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت را به آدرس شهرک غرب، بلوار ایوانک، بین فلامک و زرافشان، ساختمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بلوک Aطبقه چهارم، مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ارسال کنند.

همچنین در بخش معارف قرآن و سیره معصومین که به صورت کتبی در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شده لازم است کارشناس قرآنی دانشگاه اسامی را در سامانه تایید و تصویر برگزیدگان را جهت صدور کارت شرکت در آزمون مرحله دانشگاهی حداکثر تا روز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه در سامانه الصاق کنند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در سامانه، افرادی که در جشنواره ثبت نام نکرده‌اند امکان ثبت نام به عنوان راه یافته به مرحله نهایی را ندارند و در ازای هر ۵۰ نفر کارمند یا دانشجو و هر ۵ استاد ثبت نام شده فقط امکان درج نام یک نفر وجود دارد و به صورت خودکار امکان ثبت خارج از این تعداد امکان پذیر نیست.

مجری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در مرحله دانشگاهی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی و در مرحله سراسری دانشگاه علوم پزشکی همدان با حمایت و هدایت مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.