یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

شهرداران خوابگاه‌های دانشجویی دانشکده پرستاری آباده معرفی شدند

شهردار خوابگاه

پس از برگزاری انتخابات و شروع فعالیت اعضاء جدید شورای صنفی دانشکده پرستاری آباده، مهران رضائی، رضا فیروز و مهتاب آغاز به عنوان شهرداران خوابگاه‌های این دانشکده انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش مفدا آباده، دانشجویان شورای صنفی، همراهان مشورتی و اجرائی دانشگاه هستند مشارکت دانشجویان در پیگیری امور صنفی دانشجویان و تلاش برای حل مشکلات صنفی دانشجویان بسیار کارساز و موثر می باشد و شهرداران خوابگاه توسط اعضای شورای صنفی ومعاونت فرهنگی دانشجویی تعیین و جهت اجرا به سایر دانشجویان خوابگاهی اعلام می‌شوند.

هدف از تعیین شهردار خوابگاه افزایش مشارکت اجرایی دانشجویان در مسائل دانشگاه‌ها است و  داشتن حداقل یک ترم سکونت در خوابگاه از شرایط انتخاب به عنوان شهردار خوابگاه می‌باشد.

در همین راستا پس از برگزاری انتخابات شورای صنفی و شروع فعالیت اعضاء شورای صنفی جدید دانشکده پرستاری آباده، شهرداران خوابگاه‌های این دانشکده انتخاب و معرفی شدند.

گفتنی است، "مهران رضائی" شهردار خوابگاه قائمیه، "رضا فیروز" شهردار خوابگاه سعدی و "مهتاب آغاز" به عنوان شهردار خوابگاه دختران کوثر انتخاب شدند.

ارتقاء سطح کیفیت خدمات خوابگاهی به دانشجویان، پیگیری انتقادات، پیشنهادات و شکایات واصله در زمینه امور جاری خوابگاه‌ها، نظارت مستمر بر بهداشت و نظافت اتاق‌ها و راهروها و محوطه خوابگاه، کمک به اجرای فعالیت های فرهنگی و ورزشی در کنار کانون‌ها، همکاری با سرپرست و کلیه عوامل اجرایی در امور جاری خوابگاه، ارائه پیشنهاد به شورای صنفی خوابگاه در جهت بهبود وضعیت و مدیریت خوابگاه و سایر امور اجرایی خوابگاه از وظایف این شهرداران در خوابگاه‌های دانشجویی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.