یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

تکمیل ساخت خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر / این طرح عمرانی مهرماه به بهره‌برداری می‌رسد

خوابگاه بوشهر

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تکمیل و پایان ساخت خوابگاه ۲۰۰ نفره دخترانه در پردیس این دانشگاه خبر داد و گفت: این خوابگاه بعد از تجهیز، مهرماه امسال مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مسعود صداقت در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: این خوابگاه دارای ظرفیت ۱۶۰ نفر با ۴۰ اتاق است اما گنجایش اسکان ۲۰۰ دانشجو را دارد. کلنگ ساخت این خوابگاه دانشجویی سال ۹۶ بر زمین زده شد و مراحل ساخت این پروژه عمرانی به پایان رسیده است و  بعد از تجهیز این خوابگاه که تابستان امسال صورت می‌گیرد، پیش بینی می‌شود،‌مهرماه به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارای یک خوابگاه قدیمی بنام  ساحل بود که سالها بدلیل فرسودگی غیر قابل استفاده بود که معاونت توسعه دانشگاه با مجوز هیات امنای دانشگاه اقدام به تهاتر کرد و پیمانکار در عوض خوابگاه ساحل  این خوابگاه را برای دانشگاه ساخت.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، زیربنای این خوابگاه دانشجویی را یک‌هزار و ۶۴۰ متر مربع عنوان کرد وگفت: این خوابگاه علاوه بر همکف،‌ دارای دو طبقه است.

صداقت اظهار کرد: برای تجهیز و خرید امکانات این خوابگاه ، یک میلیارد و ۲۰۰ ملیون تومان اعتبار لازم است که قرار است با اخذ وام، نسبت به تجهیز این خوابگاه ملکی اقدام کنیم.

وی با اشاره به وجود ۹ خوابگاه برای اسکان دانشجویان دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارای چهار خوابگاه ملکی، سه مشارکتی، یک خوابگاه استیجاری و یک خوابگاه متاهلی است و خوشبختانه به همه متقاضیان خوابگاهی اسکان داده‌ایم و هیچ دانشجویی در صف انتظار خوابگاه و اسکان نیست.
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به برگزاری برنام‌های مختلف به مناسبت هفته خوابگاه‌ها، گفت: به همین مناسبت از سوی رئیس و معاونان دانشگاه، از برخی از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه بازدید به عمل آمد و مسؤولان دانشگاه باحضور در محل اسکان دانشجویان، در جریان مسائل مختلف از جمله سلامت روان، حوزه صنفی، رفاهی و همچنین مطالبات دانشجویان در حوزه خوابگاه، تغذیه، مشاوره، ورزش و... قرار گرفتند.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه طبخ غذا در این دانشگاه به صورت تمام صنعتی و با تجهیزات مدرن انجام می‌شود، گفت: تمام امکانات لازم برای طبخ صنعتی غذا، خریداری شده است و خوشبختانه سلف سرویس ما به تجهیزات کامل از جمله کباب پزصنعتی، دیگ‌های بخارپز، سه سردخانه و... مجهز است.همچنین برای ارتقای سطح کمی و کیفی غذا، از اعضای شورای صنفی مشورت می‌گیریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.